Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 - nefunguje GTA V


Chico

Otázka

Dobrý den,

potřeboval bych se vás zeptat na to. Používám k xboxu normálně externí disk (mám RGH), ale jediná GTA V se sekne při načítání a už nic víc se nestane. Takže bych se chtěl zeptat kde je problém? Zkoušel jsme stáhnout více verzí GTA , ale pokaždé to udělá to samé. Někde jsem četl, že složka contect musí být na interním disku, ale mám jen 4GB verzi.

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Navod si zkousel a misto toho abys svuj dotaz napsal tam zalozis nove tema!? :roll:

Tak delas neco spatne kdyz ten navod funguje vsem,muzes mit spatne naformatovanou flashku nebo starsi pomalou co nestiha nacitat.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Ja myslim ze by mu to i tak nepomohlo kdyz ma 4GB verzi Xka,lidi koupi levnou 4GB verzi Xka a pak se divi ze jim hra nechce jet a nebo neumi cist podrobne navody!

Zaklad je mit kvalitni flash disk a naformatovany v Xboxu,pak ti hra urcite pojede,pokud udelas vse podle navodu!

Doporucuju ti precist cele tema o instalaci GTA V, verim ze tvuj problem tam resily uz desitky lidi co maji 4GB disk a co jsem se docetl tak problem bude ve flashce (pomala,nenaformatovana,16GB minimalne)

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu