Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scroll Online


Čuřil Buřil

Recommended Posts

MMORPG zasazené do obřího světa Tamrielu překopávající stávajicí prvky MMORPG. Nenajdete zde žádne nesmyslné omezení typu proč by mág nemohl nosit plátovou zbroj, real-timove souboje, záživné qvesty, obléhání hradů a mnoho dalšího. Tak kdo uvažuje, že to bude hrát ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 8 months later...

Včera jsem to pořídil - pro ty, kteří měli ESO na PC před tuším 9. 4. 2014 proběhla/probíhá (trvá do 9. 5. 2015) akce za 15 € pořídit verzi na konzoli i s převedením postav na účtu pro PC... o akci mi došel od bethesdy email... za tu cenu si to rád na xku zapařím hned jak to vyjde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 4 years later...

Hraje ještě někdo? Jsem L17 a hledám spoluhráče pro těžší dungeony. Zvládnu jen delves, další už ne. Můžu hrát většinou k večeru, případně večer po osmé. Občas během dne, záleží na domluvě. Zatím jsem je v Elseweyru. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu