Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 vypaleni 8.7Gb pomoc pls


hotar94

Otázka

Cus lidi potrebuju pomoct mam stazeno COD ghost ale maj 16gb tim padem bude potreba instalace jednoho disku do boxe ale problem ze mam treba Need for speed rivals a ty maj 8.7 tak sem to delal prez Abx360 a nasledne prez Img burn kde sem to dal vypalit a ze zacatku mi to hodilo nejakou tabulku o nejakej 2 sektorech sti ze jedem mel asi 4 897 a ten pod tim mel asi 7 657 a pod tim bylo na vyber bud pokracovat nebo NE a nebo Cancel tak sem dal NE a obevila se dalsi tabulka kde jsem mel na vyber bud 1 burn to end disc NEBO 2 burn to end iso image . Tak sem to smahnul end disc ale hra normalne facha ale nejde nainstalovat do boxe u konce mi to vyhodi hlasku ze disc clean nebo neco podobneho. Takze kdyz to tak vypalim i ghost tak tak to do boxe asi nenaistaluju a stejne mi to udela asi to sami a znicim zbytecne dvd tak prosim a radu nebo radsi navod s postupem . Jelikoz kdyz mi poslete odkaz na neco tak stejne prd vyctu takze radsi vas postup diky moc

Upraveno uživatelem hotar94
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu