Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gamepad pro PC


Patagon

Recommended Posts

Zdravím široké obecenstvo,

Jako šťastný majitel Zaklínače 2 a Dark Souls, jsem se rozhodl pro nákup gamepadu pro PC.

Bohužel nejblíže ke gamepadu mám přístup pouze skrz PSP a s opravdovým gamepade jsem

se setkal naposledy před 10 lety u PS1. Nevím tedy, jaké vlastnosti gamepadu bych měl při

koupi zohledňovat a jak vysoce je cenově ohodnocovat.

Z tohoto důvodu bych Vás rád požádal o rady, doporučení, či dokonce vlastní názory, které

by mi pomohly s výběrem toho nejženyálnějšího gamepadu pro moje PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti staci jen 1 analogova packa a jeden par hornich tlacitek, staci na flashnute PSP stahnout program a vytvorit si z nej pres wifi gamepad, pokud mas receiver v PC.

Pokud ne, tak klasicka kvalitni volba bude ten X360; dratovy novy sezenes za 600 a drobne, coz neni malo, ale zas mas celkem zarucenou kvalitu a hlavne hassle-free kompatibilitu se vsemi novymi hrami, ktere podporuji gamepad. Koupil jsem ten a spokojenost, a to celkove vzato nemam X360 gamepad rad. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nejlepší volba je dle mě xboxackej pad, ten je zároveň velice kvalitní, takže np. Jen bacha na eBay, Aukro apod... Já ho bral z Aukra, že prý originál. No nejsem ♥♥♥♥♥ a hned po rozbalení jsem poznal, že to samozřejmě origo není. Nakonec po dlouhé domluvě s týpem, který na mě hrál divadlo "já o ničem nevěděl, pardón", jsem se domluvil aby mi vrátil část peněz s tím, že si ten ovladač nakonec nechám, protože jsem měl v plánu ho stejně akorát využít na jeden, max dva tituly. Tudíž mi to stačilo a nakonec jsem byl spkojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu