Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hama Speedshot konvertor ps3 vs eagle eye ps3 konvertor


Shark007

Otázka

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Doporučoval bych vykašlat se na podobné hlouposti a osahat si hraní na gamepadu.

Konzole nejsou počítač, tyhle konvertory stejně většinou skoro nefungují.

Gamepady jsou navržené, oproti klávesnici a myši, pouze na hry. Za pár dní si na něj zvykneš a je to mnohem pohodlnější a přirozenější.

Je pravda, že PS3 gamepad není mezi špičkou, ale dá se vylepšit např. tímhle: http://www.jrc.cz/hra_ps3_trigger_controller_add_on_kit_sl_4424_bk

Nebo jde zahodit a koupit xbox-like gamepad (viz. http://console-forum.net/tema/166694-jakyy-gamepad-k-ps3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo to me nechapej zle, me ten gamepad sedne, libi se mi a hraje se mi na nem dobre... ale uprimne po 20ti letech hrani na PC pomoci klavesnice a myši, byl sem zvyklej proste i na rychlejsi reakce a otáčení atd. Jako nejak se nedokazu proste na 3D akce preorientovat z klavesnice na gamepad :( a prave jsem myslel ze tyhle konvertory docela fungujou koukal jsem teda na nejaka videa na Youtube a docela me to aspon podle toho videa prijemne prekvapilo, tak jsem si myslel ze tu na to bude samá chvála a ono nic :))) prave sem myslel ze konkretne na 3D akce by to mohlo být super (ostatni hry si mylim ze jsou na gamepadu uplne v pohode)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu