Jump to content
  • 0

HTC ONE Zásadní problém, prosím o pomoc !


sasán
 Share

Question

problém vyřešen prosím lock !

Čus, byl mi ukraden telefon, ale téměř zázrakem se mi po zhurba 5ti dnech zpátky vrátil. Jediný problém byl, že měl uplně vymazaný os, zkrátka to byla jen cihla která po zapnutí zobrazila logo htc. Naštěstí osoba která toto provedla byla zřejmě ♥♥♥♥♥. Měl jsem telefon předtím rootlý a tak jsem v něm měl stále twrp. Nakonec se mi tedy povedlo ho připojit k pc a přes příkazový řádek spustit instalaci přes sdk a do telefonu jsem zpět nahrál android revolution romku. (Což je řešení mého problému a proto jsem tento topic chtěl uzavřít). Jako perlička byl dotyčný až takový ♥♥♥♥♥♥, že mi sice vymazal OS ale nevymazal vnitřní uložiště, takže hudba a jeho fotografie mi zůstaly :D

No a jen tak pro mou informaci: Jsem šíleně paranoidní člověk a tak mě napadá, lze nainstalovat nějaký sledovací program do telefonu aniž by o tom vlastník věděl ? Bojím se, zda mě teď třeba někdo nesleduje :D Jak to zjistím ? (vím, že cerberus jde tuším instalovat nějak, že jej nesmaže ani uplné smazání romky)

Edited by sasán
vyřešeno, dopsání na Jarisákovu žádost
Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Přesně tak, vymazáním dalviku a factory resetu v kombinaci s instalací úplně nové romky není ani sebemenší možnost, jak by ti mohl telefon sledovat, protože už jen samotný factory reset všechny aplikace zlikviduje a neexistuje žádná trackovací aplikace, která by uměla factory reset "přežít", leda by to byla systémová aplikace, která by ale musela být zabudovaná přímo v ROMce.

Každopádně pokud si chceš být úplně jistý, udělal bych zálohu dat a kompletně zformátoval telefon (přes CWM/TWRP a pak nainstaloval romku přes fastboot), ale imho to vůbec není potřeba.

Edited by spenat
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy