Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Analog pačky pro DS4


Čuřil Buřil

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To jsou jen vrchy kloboucku nebo je to cela packa s nastavitelnou vyskou ??

Jde oto ze ty puvodni jsou nizke maji tlustou nozku tudiz omezeny pohyb a bonus je ta hlava co zklouzava a je navic vypoukla nahoru

Upraveno uživatelem Čuřil Buřil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zvažuju vortexy z http://www.kontrolfreek.com/fps.html/ ma někdo snima zkušenosti popřipadě zajem ať se toho objedna vic ?

Já mám signature a myslím, že je to všechno zhruba stejné, jde jen o jinou barvu a jiný povrch. Co se týče mé zkušenosti, tak kloboučky sedí skvěle tím, že nekloužou, ale musím říct, že pokud má někdo menší prsty jako já (celkově prostě menší dlaně, žádné lopaty, tak se mu může zdát to vyvýšení trošku moc. Já už jsem si zvyknul, ale i tak bych asi osobně preferoval kdyby to bylo trošku níž, je to vlastně nadstavené. Ale když se podíváš na různé recenze na youtube atd, tak je všichni chválí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle fotek a videí jsem si říkal, že ty páčky na DS4 budou perfektní, ale už mám PS4 doma musím říct, že to jsou nejhorší analog páčky jaké jsem kdy měl v ruce. Hrozný materiál, klouže to, bude se to určitě rychle opotřebovávat, celkově mi to prostě připadá špatné. Určitě budu muset koupit nějaké násady.

EDIT: tak jsem koupil zatím tyto. Za 65 Kč, poštovné zdarma. http://www.ebay.com/itm/Analog-Thumb-Stick-Cap-Set-for-XBox-360-ONE-PS4-PS3-Dualshock-3-4-Controller-/261381147455?pt=AU_Video_Game_Accessories&hash=item3cdb87cb3f

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu