Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Organizace her v menu 3ds


Lukash

Otázka

Ahoj, jak uz nadpis hlasi, potreboval bych ty hry v menu nejak porovnat, pac uz v tom mam solidni bordel.

O co jde? Kupuji obcas hry v eshopu a k dnesnimu dni jich mam vic nez 50 a proste nemohu prijit na to, dle jakeho klice je v tom menu seradit tak, abych vzdy rychle nasel to, co hledam.

Do ted jsem pouzival slozky dle platformy (nes, gba, 3ds), ale to mi prestalo vyhovovat, pac to nebylo napriklad v 3ds slozce prehledne. Tak jsem zkusil hry rozslozkovat dle zanru,ale s tim mam taky tak nejak problem, nebot u nekterych her je tezke jej urcit, tedy se jevi je nesmyslne je nekam dat, kdyz priste bych je hledal zas jinde. Navic, kvuli tomu, ze se slozky zobrazuji jen prvnim pismenem to taky koliduje misty (napr. Puzzle a Plosinovky).

Chapete, nebo jsem jediny s timhle problemem? :)

Mam rad poradek a tohle se mi proste nedari. Estli to uz nekdo resil a nejak vyresil, budu rad za radu.

Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Asi nejjednodušší je, nechat si je abecedně... každopádně, čím víc jich máš, tím větší bordel v tom budeš mít.

Já jsem to kdysi řešil na flashkartě žánry, měl jsem tam cca 150her a vždy jsem našel co jsem potřeboval. Plus to, co jsem chtěl mít na očích nejvíc, jsem hodil do favourite složky (nabízel mi to systém flashkarty) a tím jsem měl po problému.

Každému ale vyhovuje něco jiného a je potřeba si najít to pravé ořechové sám. Navíc 3DS nevlastním a netuším, jak se tam dají třídit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu