Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Headset Mad Catz | TRITTON


LuK4SO

Recommended Posts

Cabas má tu nekdo stereo headset od Headset Mad Catz | TRITTON (já mám stereo Headset Mad Catz | TRITTON AX 180 Gears of War edition) ?

pokud ano zajímalo by mě zda vám funguje normálně na klasickém drátovém ovladači. mě to na něm slabě píská ale kdyz to zapojím do bezdrátového ovladače tak to funguje jak má. chtěl bych jen vědět jestli mám prostě jen vadný drátový ovladač a nebo jestli tyhle headsety pískaj na všech drátovejch ovladačích předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezkabelový a k tomu dobíjecí baterie a nabíječku na baterie. Charge Kit se nevyplatí, a máš z ovladače zase jen kabelovej ;)

j to vím ale vychází to dráž než koupi obyč kablovej, proto bych byl rád kdyby mi někdo mohl říct jestli Stereo headsety od madcatz pískaj na všech kablovejch nebo jenom na tom mojem abych se podle toho zařídil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu