Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny .:Alpha registrace:.


spoock

Recommended Posts

Zdravím,

jelikož byla E3 konference SONY, tak nám maníci z Bungie nabídli se zapojit do Destiny Alpha, která proběhne již tento týden od čtvrtku do konce víkendu.

Pro zapojení se do Alfy se nezapomeňte registrovat ZDE: http://playstation.greatnessawaits.com/

Registrace končí o půnoci PST času, dne 11. června, tak hurry!

Hodně štěstí.

post-9136-14687175250768_thumb.jpg

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole, to je pech, doinstaluju Destiny a najednou " the service is undergoing maintanance" :D

Edit: Už mi to jde, grafika pěkná na alpha verzi, ale vidím tu ošklivou podobnost s Borderlands sérií a to se mi moc nelíbí...

Upraveno uživatelem Tiger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, souhlasim, ta podobnost s Borderlands dost tehle hre ublizuje a mam pocit, ze uz z prvnich dojmu jsou nektere mechanismy spise na skodu. Treba kdykoliv porad a porad mate k dispozici kluzak. Pohyb v meste ala MMO se mi vubec nelibi, stejne jako neustale prepinani do 3rd pohledu, prijde mi to strasne rusive.Bez dobrych partaku ta hra bude nudna, nemohl jsem sehnat lidi poradne na coop a prochazet sam tu zakladnu je nuda. Oproti Hive jsem sam nemel ani moc sanci.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já našel jednoho dobrého, hrál jsem s ním asi 3 hodiny a udělali jsme tak +-20 misí a jsem z toho rozpačitý, protože ty mise jsou na jedno brdo...a docela mě štve, že je kolikrát lepší nezaměřovat, protože no aim je tam hodně přesný i na delší vzdálenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dostal mail: "Hi trickexp, Thank you for your interest. Unfortunately you did not meet the requirements to participate in the Destiny™ First Look Alpha." Já myslel že stačí dát jen dát psn id tak prý ne :D... ale hezký že mi napsali že jsem se do té alpha nedostal :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak údajně do odvolání jde hrát Alfa dál.

Alfa končí 17.6.2014 v 3h ráno. Bude prý nějaká exklozivní mise na závěr, zřejmě to všechno vyletí do luftu, ale kvůli toho ráno opravdu vstávat nebudu.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu