Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Obcas trochu jo v singlu, jen pri rychle jizde na okamzik. V multaku taky obcas. Plynule bez jedineho zakolisani neverim, ze to nekomu jede. Treba v Dragon Age tam se skubou video sceny a nebo kdyz se divas do dalky na zvirata a nebo pohybujici se nepratele, tak se taky sekaji v pohybu az prijdes blize k nim tak to prestane. Pritom jinak hra slape v pohode. Nejlepe co natom zatim bylo za hry ktere jeli bez problemu je Destiny, Wolfenstein, AC: Black flag, Shadow Mordor tam jsem nemel zadny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jedu městem tak to občas spadne řekl bych na 25.ale přesně ti nereknu. Jinak ta hra jr plynula. Nejvíc to dělá na křižovatkách. Ale to skubani je něco jiného. Ale po chvilce co jsem ted hrál asi dvě hodiny. Jsem to už ani nevnímal :-D někdy to vnímám a někdy ne. Záleži jak se soustredim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas tam heisty. Tim si docela nahrabes. Me to v singlu stacilo pak je stejne lepsi jit na multak. Jinak tema akciema taky no, ale tomu moc nerozumim tak to nedelam [emoji2]. Urcite jsou i jiny zpusoby, jak si vydelat, ale v singlu je potom nuda.

Nevite, kdy budou heisty v online?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj jsou tam dropy hlavně na křižovatkách. No je zřejmé, že vývojáři ještě úplně dobře s PS4 pracovat neumí. Poslední hry jsou toho důkazem. A o tom, že grafika v PS4 (hardware) rozhodně žádné dělo není o tom se ani bavit nebudu :) Myslím, že na slibovaný nextgen zážitek při 60 fps si ještě hoodně dlouho počkáme a jestli se vůbec kdy dočkáme....možná u PS5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu