Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Je to opravdu hra ve který se vyřádíte..vtipné je, že když jsem byl mladší tak jsem GTA hrál, že jsem ignoroval všechna pravidla..no a teď u 5ky jezdím dle předpisů, dávám pozor abych si neodřel auto když nemusím. Stavím na červenou (a řádně troubím když někdo nejede). Přistihnul jsem se i jak několik minut parkuju couváním ..pak ta odtahová mise to mě vyloženě bavilo..fakt jsem to bral seriozně a táhl opatrně :) Hrajete to taky někdo takhle? Nebo jsem jen já magor, že dostanu hru kde můžu dělat blbiny a hraju simulátor odtahování a parkování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá jako když to načítá data...psal jsi že si to měl nainstalovaný fofrem..mě to tuším asi hodinku nebo déle než to bylo komplet..nicméně to šlo hrát i dřív..nespustil jsi to třeba v průbehu instalace ještě? že by to pořád dohrabávalo data z disku? Tyhle záškuby sedí pravě na to že to něco načítá z disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hra byla asi za 45minut. Pak jsem to spustil a hned vypnul, protože jsem musel jít pryč, ale už jsem byl v te bance. Update se také nainstaloval. Ale ani jsem si toho nevsimnul,protože jsem furt pobihal po bytě. Pak jsem šel hrát, hrál jsem asi hodinu, pak to vypnul a pak v noci jsem šel hrát asi zase na hodinu a dělalo to furt. A PSKo jsem snad ani neslyšel. Takže s tim dohrabavanim nevím no. A disk poškrábány není. :-( prej možná smazat videa co jsem nahrál, ikdyz o žádných nevím. Dělám jen Screeny.

Update mám 1.03,takže ten poslední. Je divn,ze to dělá jen mě. V neděli jsem dohrál Black Flag a tam se nic takového nedělo.

Upraveno uživatelem lupama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hra byla asi za 45minut. Pak jsem to spustil a hned vypnul, protože jsem musel jít pryč, ale už jsem byl v te bance. Update se také nainstaloval. Ale ani jsem si toho nevsimnul,protože jsem furt pobihal po bytě. Pak jsem šel hrát, hrál jsem asi hodinu, pak to vypnul a pak v noci jsem šel hrát asi zase na hodinu a dělalo to furt. A PSKo jsem snad ani neslyšel. Takže s tim dohrabavanim nevím no. A disk poškrábány není. :-( prej možná smazat videa co jsem nahrál, ikdyz o žádných nevím. Dělám jen Screeny.

Update mám 1.03,takže ten poslední. Je divn,ze to dělá jen mě. V neděli jsem dohrál Black Flag a tam se nic takového nedělo.

zkus smazat game data a nainstalovat znovu třeba to muže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus smazat game data a nainstalovat znovu třeba to muže.

A jde to udělat aby save zůstal? Mám ted 223gb free a žádná videa nahraná. Hra mi.přišla z mall cz. A když jsem ji otevřel hra nebyla upevněna v tech pacickach,ale byla volna úplně. Ale skrabanec jsem neviděl. Koukal jsem jen tak zlehka. Jak moc to musí být skrable aby to.melo vliv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jde to udělat aby save zůstal? Mám ted 223gb free a žádná videa nahraná. Hra mi.přišla z mall cz. A když jsem ji otevřel hra nebyla upevněna v tech pacickach,ale byla volna úplně. Ale skrabanec jsem neviděl. Koukal jsem jen tak zlehka. Jak moc to musí být skrable aby to.melo vliv?

jo savy jsou zvlášt ty ti zustanou. jenom smaž ty GTA game data a nainstaluj znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, mam dotaz. Online server je pristupny pro vsechny konzole? Nebo musi na jednom serveru hrat pouze jedna platforma. Ja mam ted objednanou PS4 verzi a kamos to ma na PS3. Chceme si spolu zahrat. Pujde to? Dekuji za odpoved. :-)

Tak to myslim ze urcite ne. Maximlne transfer postavy jde se mi zda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vsem, ze se tolik pridavate, ale koukam ze je Vas spoustu novych, tak pokud nechcete hrat GTA Online sami, muzete se pridat k nam do crew. Sme prvni ceska gta crew co ma zakladnu clenu odsud. Muzete se pridat tady http://socialclub.rockstargames.com/crew/bohemian_mobb a i do skupiny na FB, kde se vetsinou domlouvame, radime atd https://www.facebook.com/groups/bohemianmobb/ Jeste jednou dik. :psp:8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu