Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Tak jsem to zkoušel po updatu a je to furt stejný :-)

Toto jsem jim napsal, tak uvidim co na to odpoví...

Dobrý den, v pondělí mi přišla hra GTA V na PS4, kterou jsem si u vás objednal. Když jsem hru vyzkoušel a updatoval na poslední update, čekalo mě nemilé překvapení. Když hraji, hra se každých pár minut někdy i do minuty silně škubne v obraze. Nejspíš se jedná o vadný disk,protože jsem se ptal komunity s touto hrou a nikdo takový problém nemá. Na disku není ani škrábánec a vše je v dokonalém stavu. Hru jsem zkoušel i preinstalovat a nic nepomohlo. Chtěl bych odstoupit od smlouvy a vrátit peníze nebo zaslat jiný disk s touto hrou. Jak mám postupovat? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkoušel po updatu a je to furt stejný :-)

Toto jsem jim napsal, tak uvidim co na to odpoví...

Dobrý den, v pondělí mi přišla hra GTA V na PS4, kterou jsem si u vás objednal. Když jsem hru vyzkoušel a updatoval na poslední update, čekalo mě nemilé překvapení. Když hraji, hra se každých pár minut někdy i do minuty silně škubne v obraze. Nejspíš se jedná o vadný disk,protože jsem se ptal komunity s touto hrou a nikdo takový problém nemá. Na disku není ani škrábánec a vše je v dokonalém stavu. Hru jsem zkoušel i preinstalovat a nic nepomohlo. Chtěl bych odstoupit od smlouvy a vrátit peníze nebo zaslat jiný disk s touto hrou. Jak mám postupovat? Děkuji

to je asi normální že to takhle přeskočí a tyhle updaty jsou pro online jelikož to furt padá.nezkoušel jsi třeba jiné hdmi? co máš za tv??ještě bych zkusil smazat savy, ale pochybuji že to stím má něco společného.(pokud bys jsi zkoušel tak nejdřív je natáhni na ps+ server at oně nepřijdeš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkousel jsem jiné hdmi. U jiné hry to nedělá. Mám Samsung ue40f6400.ale tou to není. TV je super. No jak to vypadá, prostě at dělám cokoliv, bud jedu, jdu,stojím nebo je cutscena tak se to skubne je to asi jako když koukas na film na počítači a rychle zmacknes mezerník(pauzu). Dělá to každých pár minut, ale jak přesně často nevím, jelikož ten čas při hraní utíká rychle :-D

Upraveno uživatelem lupama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkousel jsem jiné hdmi. U jiné hry to nedělá. Mám Samsung ue40f6400.ale tou to není. TV je super. No jak to vypadá, prostě at dělám cokoliv, bud jedu, jdu,stojím nebo je cutscena tak se to skubne je to asi jako když koukas na film na počítači a rychle zmacknes mezerník(pauzu). Dělá to každých pár minut, ale jak přesně často nevím, jelikož ten čas při hraní utíká rychle :-D
To vypadá na 99% že to bude opravdu vadně vylisovaný disk.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto mi po 3 dnech odpověděla :-D je nám líto, ale počítačové hry, které zákazník rozbalil z původního obalu a nainstaloval, mají výjimku a nelze u nich odstoupit od kupní smlouvy.

Více na :https://www.mall.cz/vraceni-zbozi-14-denni-lhute

V tomto případě bychom Vám poradili obrátit se na podporu společnosti Rockstar nebo Sony.

Tak jsem ji řekl, ze hru chci reklamovat, ze je vadna a na to nárok už snad mám ne? 2roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto mi po 3 dnech odpověděla :-D je nám líto, ale počítačové hry, které zákazník rozbalil z původního obalu a nainstaloval, mají výjimku a nelze u nich odstoupit od kupní smlouvy.

Tady bych se obrátil proti nim, přece jen se nejedná o pc hru ke které máš licenční klíč. Přeci jen z hry na ps4 si nemůžeš udělat kopii která funguje. Tudíž je ti to nainstalované k ničemu bez disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu