Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

http://youtu.be/d2ojpThkJl4 taky se chci zeptat ohledně poklesu toho fps že de vyloženě vidět,že se to někdy trhá viz video ..... podobný problém se děje aj u BF4 ... PS 4 mám teprv dva týdny tak se chci zeptat dělává to všem nebo je nějaká chyba u mě ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to myslím právě tak sem chtěl vědět jestli není chyba v psku ,, jak říkám aj u toho battlefieldu 4 hlavně na mapě pro 64 hráčů se to začně místama trhat... nemám moc sčím srovnávat protože pak tam mám jen diablo a worms a to je bez problémů .....

Upraveno uživatelem Holenudle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak jsem tu psal, ze se mi kousne obraz každou chvilku tak minulou neděli jsem mel navstvevu a chtěli vidět GTA, kousalo to jako kráva, ještě víc než předtím. Včera i dnes jsem hrál a ani jednou. A nemyslím ten pokles fps. Ten tam ale je taky . hru reklamuju určité ale ted me to chytlo tak pockam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak jsem tu psal, ze se mi kousne obraz každou chvilku tak minulou neděli jsem mel navstvevu a chtěli vidět GTA, kousalo to jako kráva, ještě víc než předtím. Včera i dnes jsem hrál a ani jednou. A nemyslím ten pokles fps. Ten tam ale je taky . hru reklamuju určité ale ted me to chytlo tak pockam.

tak to je jasný když přišla návštěva tak psko se cítilo odstrčené a dělalo ti to naschvál aby sis ho víc všímal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele lidi jak v singlu vydelavate prachy ? akcie ? jak fungujou ty nemovitosti ? nejaky koupim a dostavam prachy nejaky jsou jen na odkladani aut atd ?

Pic:),

co se týče singlu je nejlepší kupovat akcie rádia. Pokud pak danou stanici často posloucháš akcie jí porostou ;) takže se na tom dá pěkně vydělávat. Jinak třeba nedávej na shopy který vykrádáš pak se ti propadnou. Nebo pokud chceš dělat velkej nákup třeba v ammo nebo kdekoliv jinde tak před tím si kup akcie nakup v shopu a pak prodej. Pokud to tak budeš dělat bytej na tom nebudeš :) a co se týče nemovitostí tak taky celkem vydělávaj...jak ale který :) ty na ukládání nic nevydělávaj..(tušim)..já jak hraju teď jen ten online tak jsem ze singlu dost pozapomněl :D tohle jsou ještě postřehy z PS3 verze :)

Upraveno uživatelem Strejda uja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mám par otázek k GTA V.

Jde nějak nastavit moje primární auto nebo už je navždy předurčené?

Když si koupim garáž za 30tis a zajedu do ni autem zůstane mi navždy? Mel jsem 3vytunene auta za spoustu peněz a všechny jsem si tam dal a vsechny jsou pryč... I garáž u baráků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu