Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Chtel bych se zeptat..

Gta hraju teprv par tydnu,ale vsiml jsem si az ted, ze se mi textury vykresluji podeji..

Proste kdyz bezim treba po trave,vidim jak se zobrazuje,dokresluje. Je to normalni? :bash:

Online nebo Story mod? Já si toho všim párkrát u online, ale u story ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenost jak rychle vydělat peníze v Online ??? Nebo nějakej dobrej klon na auta ???

bejt tebou tak se na ty glitche vykašlu ta hra pak ztratí smysl.Budež mít vše a nebude tě to pak bavit.Já jsem se poučil z ps3 a ted u ps4 jsem rád když si něco koupím na auta za pořadně vydřený peníze :) (jinak vytunit 30aut něco stojí :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak mate nastavenou display calibration? Pisou, ze v baru by mely byt videt vsechny dilecky oddelene. Nyni mam kalibraci presne na polovine a akorat vidim jako celek ty dva nejsvetlejsi dilce. Abych docilil rozpoznani tak musim posuvnik stahnout uplne dolu a to se mi zda uz blbost. Nejak se mi to samo rozhodilo, cely ovladani mam v defaultu, omg!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Glitch s tim nema nic spolecneho... pouze kdyby pouzil cheat, tak je to v haji. Vcera se mi to stalo taky. 100% hry dokonceno, ale trofej za spaceship parts nikde... tak mi to nedalo a dal jsem to cele znovu, nastesti jsem si celkem pamatoval, kde ty kousky jsou a mel jsem vsech 50 za 40 minut :) A na podruhe uz trofej naskocila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu se zeptat...jak je to s tím mizením a přemnožením aut v garážích u postav? Bude nějaký opravný patch? Hrozně mne v GTAčku na PS3 baví po dohrání příběhu tunit auta a jezdit s nima po mapě :wohow: a kdybych narval do nějakého auta hodně peněz, třeba Z-Type, nebo Adder a po tom, ze bych šel do garáže s očekáváním, že tam bude, jelikož jsem si ho tam dal...a nebylo by tam by mne asi moc nepotěšilo :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu