Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Me uz to taky nebavi, vzdycky to jdu zahrat jen kdyz je nejaky update. Zitra zrovna vychazi, tak se tesim http://www.zing.cz/novinky/29095/trailer-pripomina-update-lowriders-do-gta-online No jinak plnis mise, planovat heisty, jezdis zavody, skaces s padakem, muzes tam hrat tennis, sipky atd.. Za vydelane prachy kupujes domy,auta,letadla.... Osobne bych preferoval MP jako byl realny zivot v San Andreas, mas urcite zamestnani a pracujes. To by me bavilo :D, ale chtelo by to nejaky promakany system a taky chapu, ze ne kazdeho by to bavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jestli je šance, že přidají nějaké generované mise i od offline? Online mě moc nebaví (dost mě to laguje a hlavně mě pořád někdo zabíjí;-)) a v offline již prakticky nemám co dělat. Připadá mi to škoda - obrovský svět a v offline v něm prakticky nic není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí, jestli umíš rozpoznat barvy. Dojet podle GPS z bodu A do bodu B zvládne snad každý. Na ty barvy upozorňuji hlavně kvůli tomu, že ti ta GPS dokonce žlutě vyznačí kudy máš jet .. :) jinak samozřejmě, když to dohrajou i "starší" lidi, co znají tak akorát stop, fuck, atd. tak určitě nebudeš mít problém .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz a už nevím co dál. Za všechny tři jsem již udělal všechny vedlejší úkoly a teď mám už jenom jediný možný úkol "B" (jedná se o misi pro FIB), kde mám využít člun a co jsme dohledal, tak jet na nelegální laboratoř. Ať na místo "B" přijedu s kým chci, tak mi to napíše"mission has been disrupted. Please try again later". Teď jezdím už jenom po divočině, protože jakmile přijedu do města, tak mi zavolá Martin a hned po mě jdou jeho chlapi, protože mu Travor unesl manželku :D. Máte někdo podobné zkušenosti a můžete mi poradit? Díky

Upraveno uživatelem wwwwwena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, tohle jsem našel na R*

"Okay, an update. What I did was after getting the message was to climb up the mountain, go about half way up, stay there until the B comes back letting you know the mission is ready. Walk down the mountain and continue to walk to the mission, I got it to start that way. So it looks like if you drive it will reset, if you walk, you're fine. Strange. Hope c3tm6N4.png can fix this issue."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, tohle jsem našel na R*

"Okay, an update. What I did was after getting the message was to climb up the mountain, go about half way up, stay there until the B comes back letting you know the mission is ready. Walk down the mountain and continue to walk to the mission, I got it to start that way. So it looks like if you drive it will reset, if you walk, you're fine. Strange. Hope c3tm6N4.png can fix this issue."

Díky za odpověď. Vyzkouším a dám vědět :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

za pár dní sa chystám preniesť svoj PS3 charakter do PS4 verzie, nejaké rady a skúsenosti, na čo si dať pozor? mám v hre strávených 520+ hodín, tak nech o tú postavu neprídem:) returning player bonus dostanem až po úspešnom dokončení prologue a prvej misie (franklin a lamar)? predpokladám, že tie veci budem mať možnosť kúpiť, nedostanem ich "len tak zadarmo", správne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu