Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

o grafice ani nemluvis??:D:D:D:D

tak to je HODNE smesny..

sorry,ale u GTA je grafika HODNE DOBRE udelana..nedivim se,pokud hrajes na televizi 12''..ale zkus si to zahrat na nejaky 40'' televizi pres HDMI..a uvidis ten luxus..osobne to hraju pres scart na nejaky nevim kolik ma palcu ale cca 24'' to muze byt..a i na tom mi to staci..samozrejme rozdil oproti HDMI je neskutecny..ale i tak je to fajn..

s tim ze nektere mise jsou trivialni..nektere uplne nehorazne tezke..a dalsi mise zase trivialni..s tim souhlasim..casto me s*alo to,ze nektery mise jsou hlavne na STRASNE dlouho..:-/..ale grafika je podle me super..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je mi 30..o tom to neni, ale opravdu je hloupe naflakat tam 150 misdi jedna je pomalu jak druha misto, aby udelal treba misi 40 a byli vic variabilní.. vzdyt je to porad dokola...nechapu tu GTA manii a grafika? Ty vole podivej se na ty baraky vzdyt to je hnus...krabice bez jakehokoliv detailu..pohyby postav uplne dementni jak on beha to je katastrofa a v neposledni rade animace vzdyt maji hranate ksichty..hraju to na full hd pres HDMI na uhlopricde 82..pekna grafika byla v Red redemption tohle je proste podle me odflakle..tot vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi 30..o tom to neni, ale opravdu je hloupe naflakat tam 150 misdi jedna je pomalu jak druha misto, aby udelal treba misi 40 a byli vic variabilní.. vzdyt je to porad dokola...nechapu tu GTA manii a grafika? Ty vole podivej se na ty baraky vzdyt to je hnus...krabice bez jakehokoliv detailu..pohyby postav uplne dementni jak on beha to je katastrofa a v neposledni rade animace vzdyt maji hranate ksichty..hraju to na full hd pres HDMI na uhlopricde 82..pekna grafika byla v Red redemption tohle je proste podle me odflakle..tot vse

no na to ze je ti 30 si hustej :D....je videt ze o GTA serii nic nevis....vem si ze GTA IV je neco jako GTA 3....GTA 3 byla prvni v 3D a v novym enginu...a taky vypadala jak vypadala...tohle same je ted u GTA IV...je taky v novym enginu...takze se jim nemuselo uplne vsechno podarit...a jak rikaj lidi nademnou...kdyby to byla na p*** hra asi by nemela tak vysoke hodnoceni.......a nevim co mas za TV(mas vubec full HD vis co to je?:D) ja mam doma 27 FullHD a vypada to skvele...a o obtiznosti tady nemuze bejt ani rec..je to snad nejlehci hra co znam...umrit se tam tam diky systemu kryti skoro neda a ovladani aut je taky dobre udelany....nevim ale asi bude problem mezi zidli a televizi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem ze to hraju na full HD uhlopricka 82 ja nevim proste me to prijde porad dokola...jedna mise podobna druhe..bral bych min misi a lepsi provedeni a co se tyce grafiky tu kritizovalo vice lidi.A o tom jak je hra zabugovana ani nemluvim...kazdopadne si vsimni, ze hra nema skoro zadne detaily hlavne budov...zapni si Red dead Redemption taky od Rockstaru a to je jine kafeeee...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak tady vynatek z recenze na doupe.cz Další zásadní slabinu představuje grafická stránka hry, jež svými technickými parametry rozhodně neoslní. Spíš naopak. Určitou dobu si budete muset zvykat, že vše zůstalo divně rozmazané a objekty v dálce se zvláštně vlní. Stejně zamrzí občasný pokles fps a místy podivná fyzika, kdy některá vozidla dělají psí kusy. To samé platí pro pohyb postav. Čas od času civilista velmi efektně povlává za autem, ale jindy se chová naprosto prkenně a zmateně. Perfektní však zůstává zvuková stránka hry, nejen dabing, ale hlavně rádiové stanice tolik oblíbené z minulých dílů. Takze to co jsem kritizoval je i zde...pohyb postav grafika...takze ne vsichni recenzenti...a reknu to asi tak tuhle hru prodava jeji nazev a uz ne obsah...a to nemluvim o tom, ze redaktori v mnohych pripadech dostavaji penizky do kapsy za lepsi recenzi...Verdikt je zde:

Světlé stránky

Živoucí město

Realističtější herní principy

Ďábelsky dlouhá hrací doba

Hlavní hrdina a postavy

Mobilní telefon

A spousta dalších detailů

Temné stránky

Slabší grafika

Výpadky AI

A spousta dalších detailů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole podivej se na ty baraky vzdyt to je hnus...krabice bez jakehokoliv detailu..pohyby postav uplne dementni jak on beha to je katastrofa a v neposledni rade animace vzdyt maji hranate ksichty..hraju to na full hd pres HDMI na uhlopricde 82..pekna grafika byla v Red redemption tohle je proste podle me odflakle..tot vse

A navíc ta hra je už venku několik let a od té doby se grafika her posunula někam jinam kdyby vyšlo teď bylo by to na té úrovni RDR . ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, potřeboval bych pomoct s misí Do You Have Protection?. Přijedu do toho sexshopu, nejdříve mám zamířt na prvního chlápka (z mého pohledu uplně v pravo) pak na prostředního, jenže tlačítko LT míří pořád na toho prvního, ať dělám co dělám, když na něj mířím manuálně tak se nic neděje, takže nedojdu k tomu kroku, abych ho mohl trefit do nohy, neví někdo ? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, stáhl jsem si z marketplace datadisky Lost and Damned a taky Ballad of gay Tony...ale v games library je nemam...nevíte někdo jakým způsobem se spustí?když zapnu hru GTA 4 tak mi to nic na výběr nedá...Díky za každou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu