Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sniper Elite 3: Afrika


Anubis1

Recommended Posts

Genre: Action, First PersonShooters (FPS), Tactical Action (War)

Developer: Rebellion

Retail: 505 Games

Release Date: June 27, 2014

Pegi: +18

Languages 100%: Spanish, English, French, Italian, German, Polish, Russian,Japanese, Portuguese

Format: XGD3

Firmware: LT + 3.0

Region: FREE

Size: 8.14 GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jj, dá se to, už hraju druhou misi a není to vůbec špatné,klasická plíživka s odstřelovačem!

Graficky je to pěkné, líbí se mi ten otevřený svět a je jen na tobě jak celou akci provedeš, ještě je dobré, že pokud jsi u nějakého motoru který vydává rachot nebo se třeba střílí z děl, můžeš vystřelit aniž by tě někdo slyšel! :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upřimně po třech misích je zbytečné, aby se hra jmenovala sniper elite... podle mne stará hidden and dangerous 2 byla větší stealth akce... tohle mi přijde že nemá až tolik co s odstřelovačem dělat, sniperku vůbec nepoužívám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dohráno. Výborné.

Kdyby se někdo po dokončení kampaně divil, že mu to neukazuje 100 % i když má vše komplet tak to je tím, že mu chybí součásti k vylepšení zbraní. Je jich tam celkem 15 a najdete je u některých zabitých nepřátel po prohledání těla - v první misi můžete najít 1 a ve zbylých misích vždy 2 vylepšení - já našel i přes opakované hraní a použití pomocného video návodu z youtube jen 13 vylepšení, takže hru jsem ukončil při 98 %

Upraveno uživatelem franzkafka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu