Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony wireless stereo headset 2.0 ps4


kasaco10

Recommended Posts

Já jsem si v minulosti koupil SONY MDR-RF865RK a i když jsem od nich moc nečekal (spíše jsem čekal že to bude hrůza), tak výsledek je nad očekávání dobrý i v porovnání Koss Porta Pro připojený přes kabel!!! K televizi je mám připojena přes Scart, mají dva vstupy (automaticky přepínané), takže jde připojit ještě třeba k HIFI. I když uzavřený typ sluchátek nemám moc rád, tak mě mile překvapilo že na uši mě netlačí, ani se v tom moc nepotím, takže za mně super a koupil bych znovu. V minulosti jsem měl Thomson a na nich nebylo dobré absolutně vůbec nic, Philips zvuk celkem OK, pohodlí slabší. Porovnával jsem bezdrátové SENNHEISER a SONY,rozdíl v kvalitě není až tak propastný jako jejich cenový rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, bude to urcite diky tomu ze je to v tom DS4....

To si nemyslim. Pouzivam sennheiser game zero a naprosta pecka. Mikrak kvalitka, kazdy me slysi, nikdo si nestezoval a to mluvim potichu. A zvuk taky super. Nevidim duvod, proc nepouzivat DS4 pro zvuk. Me proste sere mit natahlej kabel od ps4 a blootko je nekvalitni pro prenos zvuku + ty sonky jsou mi nepohodlny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si v minulosti koupil SONY MDR-RF865RK a i když jsem od nich moc nečekal (spíše jsem čekal že to bude hrůza), tak výsledek je nad očekávání dobrý i v porovnání Koss Porta Pro připojený přes kabel!!! K televizi je mám připojena přes Scart, mají dva vstupy (automaticky přepínané), takže jde připojit ještě třeba k HIFI. I když uzavřený typ sluchátek nemám moc rád, tak mě mile překvapilo že na uši mě netlačí, ani se v tom moc nepotím, takže za mně super a koupil bych znovu. V minulosti jsem měl Thomson a na nich nebylo dobré absolutně vůbec nic, Philips zvuk celkem OK, pohodlí slabší. Porovnával jsem bezdrátové SENNHEISER a SONY,rozdíl v kvalitě není až tak propastný jako jejich cenový rozdíl.

A prosím tě, máš ty Sony odskoušené s PS4? Je to kompatibilní a nebo to máš připojené přes kabel do dualshocku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslim. Pouzivam sennheiser game zero a naprosta pecka. Mikrak kvalitka, kazdy me slysi, nikdo si nestezoval a to mluvim potichu. A zvuk taky super. Nevidim duvod, proc nepouzivat DS4 pro zvuk. Me proste sere mit natahlej kabel od ps4 a blootko je nekvalitni pro prenos zvuku + ty sonky jsou mi nepohodlny.

A prosím tě, máš pocit, že se dualshock nějak rychleji vybýjí, tím, že tam máš ty sluchátka? Kažedopádně, sluchátka vypadají dobře jen ta cena :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prosím tě, máš ty Sony odskoušené s PS4? Je to kompatibilní a nebo to máš připojené přes kabel do dualshocku?

Možná že jsem pochopil otázku na dobrá sluchátka špatně, co jsem uvedl jsou pouze bezdrátová sluchátka, nikoli Heatset. Jsou připojeny přímo do TV, tím pádem na co se díváš to posloucháš (i PS4).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prosím tě, máš pocit, že se dualshock nějak rychleji vybýjí, tím, že tam máš ty sluchátka? Kažedopádně, sluchátka vypadají dobře jen ta cena :)

Tyjo tak to netusim, ale je to asi dost pravdepodobny. Tohle jsem zatim nijak neresil. Ona obecne ta baterka v DS ♥♥♥♥♥ vydrzi. Nekdo to resi druhym ovladacem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná že jsem pochopil otázku na dobrá sluchátka špatně, co jsem uvedl jsou pouze bezdrátová sluchátka, nikoli Heatset. Jsou připojeny přímo do TV, tím pádem na co se díváš to posloucháš (i PS4).

V pohodě, asi to taky budu řešit přes TV, ale chtěl jsem se zeptat jak to máš v tom scartu? Jsou bezdrátové, takže jakože máš ten vysílač zapojený v tom scartu? V tomhle se moc nevyznám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dáš tam níže uvedený adaptér přepneš ho na out a připojíš nabíjecí stanici do něj. TV samozřejmě musí mít scart konektor.

http://www.pekro.cz/redukce-scart-cinch3x-s-video-m-m-f-logo-prepinac-in-out-P36282/?gclid=CPfXrdGC18MCFcsBwwodW1cA8A

Upraveno uživatelem Mojmir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Susperian,mike03

co se baterky týče tak jestli nehrajete move hry, tak doporučuju vyopojit led bar.. jednoduchej zásah, jenom se přelepí isolačkou taková ta flexipáska kerou je připojená destička na kerý sou ledky, tak se přelepěj 4 piny, případně jenom jeden (bud ti nesviti bar vůbec, a nebo sviti jen kdyz ma jinou nez modrou barvu kera tam je jinak stále)

dost to ušetří baterku... a když uz je clovek rovnou v tom da se koupiti silnejsi akumulator (vetsi kapacita) vydrz uz jenom odpojenim ledek dost stoupla.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dáš tam níže uvedený adaptér přepneš ho na out a připojíš nabíjecí stanici do něj. TV samozřejmě musí mít scart konektor.

http://www.pekro.cz/redukce-scart-cinch3x-s-video-m-m-f-logo-prepinac-in-out-P36282/?gclid=CPfXrdGC18MCFcsBwwodW1cA8A

Ok, díky a prosím tě, nemůžu to připojit i bez toho adapteru? Myslím přímo tu stanici do tv. Nebo to musí být?

A kdyžtak stačí tenhle? http://www.tipa.eu/cz/redukce-scart-konektor-3-x-cinch-zdirka-svhs-prepinac-in-out/d-83063/

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Susperian,mike03

co se baterky týče tak jestli nehrajete move hry, tak doporučuju vyopojit led bar.. jednoduchej zásah, jenom se přelepí isolačkou taková ta flexipáska kerou je připojená destička na kerý sou ledky, tak se přelepěj 4 piny, případně jenom jeden (bud ti nesviti bar vůbec, a nebo sviti jen kdyz ma jinou nez modrou barvu kera tam je jinak stále)

dost to ušetří baterku... a když uz je clovek rovnou v tom da se koupiti silnejsi akumulator (vetsi kapacita) vydrz uz jenom odpojenim ledek dost stoupla.. :)

Tak. Led bar se da vypnout v nastaveni nebo to se jen nastavuje intenzita? Tohle jsem nejak nezkoumal.

No kazdopadne to je pro me novinka s tim akumulatorem. Sice se mi nechce do toho moc stourat, kdyz je v zaruce, ale o te vetsi batercr bych popremyslel. Mas nejaky odkaz, kterou do toho koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nastaveni se steluje jen intenzita - deaktivoval sem to natvrdo cca druhej den co sem si koupil psko ikdyz je v zaruce tak jde jenom o ovladač, a v nem sem si stejne vymenil páčky pac sem nechtel bejt 30 dni bez ovladace na ofiko reklamaci, z ebaye za 80kc mam fialovy packy, nasazovaci cufliky sem nechtel, drzej suprove a to na pskuj hraju fakt fest :) vetsi baterku mam z ebaye, ovsem samozrejme realna kapacita je zahadou ... ale vydrzi mi o den dyl .. muze to bejt i tim ze ta puvodni uz byla trosku jetá.. (mam psko z druhy ruky)

neco takovyhleho mam : http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_sop=15&_nkw=dualshock+4+battery&rt=nc&LH_BIN=1 vzal sem to podle ceny.. ikdyby za rok pošla tak si koupim další .. nerad hraju s dualshokem na kabelu..

jinak co se tyce kvality tak lidicky doporucujou vzit to z amazonu , tam sou prej opravdu kvalitní od znacek co delaj gripy a tak .. ale cena je uplne jinde.. ja vzal neco pod 200kč i s dopravou

post-4009-14687182028465_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi menil cely ten dil pacek? Kvuli tomu odrbani? Ja jsem si na to koupil pouze navleky a lip se drzi, protoze jsou o neco vetsi. Mam uz asi novejsi verzi, protoze se mi packy neodrbavaly.

Btw: tu baterku co jsi kupoval je rozmerove vetsi? Nevim, cim je tam vubec prichycena. jsem v praci tak video musi pockat

Upraveno uživatelem mike03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne koupil sem si cely ty packy staly 80kc, sou z takovy tvrdsi gumy a vubec se neodiraj, mel sem ty stary kde se z toho ta guma otrhavala, kloboucky sem nechtel ale taky sou resenim ..

jinak baterka je velikostne stejna, je tam jenom vlozena a vubec tam nedrzi - drzi tam jenom tim ze je v takovym vyrezu plastovym, cili jenom odpojis vymenis a das novou, zadny packy nic .. trosku vetsi by se nejspis vesla, s tou kapacitou tezko rict pris tejnyvelikosti se da udelat ruzna baterka je velka dost na to aby pri stejny velikosti mohla mit vic, ale cert vi.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky a prosím tě, nemůžu to připojit i bez toho adapteru? Myslím přímo tu stanici do tv. Nebo to musí být?

A kdyžtak stačí tenhle? http://www.tipa.eu/cz/redukce-scart-konektor-3-x-cinch-zdirka-svhs-prepinac-in-out/d-83063/

Ten co jsi napsal může být. Pokud má tvoje TV sluchátkový výstup, můžeš bez redukce připojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

mám takový problém. Vlastním tento gold wireless headset pro PS4 a během užívání mi párkrát spadly a vrchní část (most přes hlavu) se na jedné straně nalomila, ale jelikož mám velkou hlavu, tak se tato vrchní část zlomila úplně (sluchátka sice fungují, protože vevnitř vede kablík, který je porušen, ale nelíbí se mi mít sluchátka "zpevněná" izolepou, případně dlahou :D. Tak se chci zeptat, jestli nevíte někdo, kde by se dali objednat náhradní díly, nebo jestli to musím řešit přes autorizovaný servis (kupoval jsem na Originálkách, ale předpokládám, že řeklamace by byla bezpředmětná). Jinak se sluchadly jsem naprosto spokojen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky jj moje TV má klasickou zdiřku na připojení sluchátek 3,5 mm, takže ta stanice se dá připojit i do té zdiřky? tak to je v pohodě...

Ano, sluchátka co jsem uvedl mají dva vstupy Cinche a 3,5mm jack. Takže zapojíš bez jakékoli redukce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

mám takový problém. Vlastním tento gold wireless headset pro PS4 a během užívání mi párkrát spadly a vrchní část (most přes hlavu) se na jedné straně nalomila, ale jelikož mám velkou hlavu, tak se tato vrchní část zlomila úplně (sluchátka sice fungují, protože vevnitř vede kablík, který je porušen, ale nelíbí se mi mít sluchátka "zpevněná" izolepou, případně dlahou :D. Tak se chci zeptat, jestli nevíte někdo, kde by se dali objednat náhradní díly, nebo jestli to musím řešit přes autorizovaný servis (kupoval jsem na Originálkách, ale předpokládám, že řeklamace by byla bezpředmětná). Jinak se sluchadly jsem naprosto spokojen :)

Ahoj,

Tak to tě asi zklamu náhradní díly se na spotřební elektroniku prodávají velmi zřídka. Co se týče samotných sluchátek doporučuji spíš nějakou domácí úpravu. Zatáhnout izolepou popřípadě použít nějakou buzirku, kvůli estetickemu designu. Reklamace nebude uznána poškození vlivem nedbalosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu