Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony wireless stereo headset 2.0 ps4


kasaco10

Recommended Posts

Já doporučuji sluchátka Sony Playstation wireless headset 2.0.

Skvělé sedí na hlavě, izoluji okolní zvuk.

Při připojení automaticky Playstation rozpozná sluchátka a zvuk je přenášen do Headsetu.

Líbí se mi možnost zesílit buďto zvuk nebo hlasový chat. Jsou bezdrátová takže žádné omezení kabeláží. Ve storu je app ve které

jsi můžete upravit ekvalizér či stáhnout doporučené nastavení.

Co se týče kvality zvuku tak musím říct že jsou slušné, virtual surround efekt spíše volím na hraní her, kdy se střelba ozývá za vámi, krásně víte odkud zvuk vychází.

Na poslech hudby je lepší stereo režim, ve virtual mi přišel zvuk nevýrazný umělý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to jde. Budete se smát ale nebylo to zastrcene :-D musel jsem.silou to tam narazit az to cvaklo

.. Vim no... Ale svítilo to :-D

Takže ostatní pozor,musí se to strcit fakt úplně.ikdyz se to zda zastrcene a svítí to tak prd... :-D

www.gamefaqs.com/boards/691087-playstation-4/69860075

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,donesl jsem si ty sluchátka píchnu flashku do ps a zapnu sluchátka a nic... Pres kabel to jde... Všechno svítí... Co to je?

Jaktože už používáš ty sluchátky, když jsis je pořídil až Vánoce, to není fér a Ježíšek to vidí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odzkousel ty siberia elit a vypadava jim pravy reprak, nekdy i levy. Sluchatka jsem kupoval z alzy rozbaleny. V popisku se pise, ze rozbalene produkty jsou na predvadecku. Tohle se mi moc nezda. Spis je nejaky zakaznik vratil [emoji1]. Kazdopadne nevim, jak mam tuhle situaci resit. Jestli je vratit ve 14denni lhute nebo normalne reklamovat? Sluchatka vypadaji fakt huste. Priste budu kupovat novy a ne rozbaleny [emoji2].

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu