Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony wireless stereo headset 2.0 ps4


kasaco10

Recommended Posts

Ahoj chci se zeptat mám tyto sluchátka... http://m.heureka.cz/sluchatka/playstation-gold-wireless-headset-ps4/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:sluchatka.heureka.cz&gclid=Cj0KEQiAvKunBRCfsum9z6fu_5IBEiQAu4lg4lC7jqshMvZ3MS5KF3PAc0b8MkOdks1Mu-qI0E5FnbYaAq4_8P8HAQ a tyto sluchátka furt blikáji i při nabíjení... Zda se mi že se nenabiji a nebo dělám něco špatně... Při nabíjení by měli svítit červené ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manual, kde mas popsan i ten led indikator : https://support.us.playstation.com/ci/fattach/get/214047/1391638857/redirect/1/filename/PlayStationGoldWirelessHeadsetManual.pdf

Pokud si ze se ti ani nenabiji (mas je na off a nesviti cervene), zkus jine usb. Kabel se da pouzit i neorg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den

Mam dotaz. Planuji objednat tenhle gold headset. Vsechno co jsem chtel jsem si zistil az na jednu vec. Funguje mikrak i kdyz jsou skuchatka zapojena jenom cez 3,5 jack do ps4 ovladace? Vim ze zvuk je slyset ale funguje i klasicky mikrak? Nekde na zahranicnym foru jsem cet ze prej mikrofon funguje jen v zarizenich kde tam jde pichnut tu flashku tak jak to vlastne je. Muze mi nekdo napsat z vlastni skusenosti jestli to de nebo ne? Rekneme ze hraji sluchatka se zrovna vybiji. Hram MP s kamosem staci pichnut jack do ovladce a jedu dal (zvuk hry i chat). A flashku musim mit stale v ps4 nebo to jde i bez ni?

Dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus je objednat v eproton. manzelka mi je tam kupovala, dodani bylo 14 dni, ale za 2 dny byly nachystany k odberu. Jinak sluchatka jsou paradni, ale pripada mi, ze 7.1 to nesimuluje. V call of duty bzucel nejakej trasfrormator nebo co to bylo a ldyz jsem se u nej otacel, tak jsem poznal jestli je jen vpra o nebo vlevo, ale uz jsem nepoznal jestli je prede mnou nebo za mnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bohuzel sluchatka jsem nesehnal. Psal jsem asi do 5 shopu a nikde nic, nikdo nevi kdy budou a jestli vubec. jeste dotaz ohledne goldu kdybych je nekdy prece jenom sehnal jak je natom mikrak. Cet jsem ruzne nazory tak nevim zvuk simuluje 7.1 a vacsina lidi je se zvukem spokojena ale co ten mikrak a chat vseobecne. Par postrehu od vas by mi moc pomohlo. A na zaver jeste dotaz nahodou alternativu do 2500kc (5.1 alebo 7.1 zvuk, schopny mikrak, bezdrat s moznostou pripojeni dratu jak to maji goldy a ovladani - hlasitost, mute atd nekde v poruce) nekdo nezna? Ano vim je to moc na sluchatka za tu cenu. Dik vsem za postrehy a ochotu poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel jsi je objednat u toho eprotonu nebo jsi jim jen psal? Ted mi manzelka cetla od nich mail, ktery ji po objednani poslali, ze budou za 14 dni a jestli nechce cekat, aby si koupila neco jinyho. A jak rikam, za 2 dny je mela. Jestli si teda nevezmes ty z bazaru, vypada to na solidni nabidku.

Pro ostatni: Rozeznate zvuk, jestli vychazi zepredu nebo zezadu? Jak uz jsem psal, ze ja ne, tak jestli nemam neco spatne nastaveny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ostatni: Rozeznate zvuk, jestli vychazi zepredu nebo zezadu? Jak uz jsem psal, ze ja ne, tak jestli nemam neco spatne nastaveny

Pořiď si Yamaha Receiver + bedny AQ LABRADOR SET 12 jako mám já a poznáš to nejen ty, ale i sousedi ve vedlejším paneláku :wohow: Vynikající bedny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sluchatka mam doma a za tu cenu mohu jen doporucit. Mikrak funguje dobre hral jsem dnes gta heist a a ja slisel je a onii mne bez problemu. Ale mam dotaz u gta nemam rozhodne tak dobrej zvuk jako u last of us . Na TLOU mam stazenou tu aplikaci specialne prone (poloha 2 na sluchatkach) a je to o hodne lepsi nez kdyz hraju gta na default nastaveni (poloha 1 na sluchatkach). Jaka je vase skusenost? Upravujete si pro kazdu hru vlastni profil samy nebo tam hodite jen profil strilecka napr pro gta? Nebo pouzivate ten dafault profil 1 na sluchatkach pro vsechno co nema specialne uraveny profil ? (jako napr. last of us, far cry , myslim ze drive club je tam taky) DIK za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu