Jump to content
  • 0

Problém s botovaním


AKCOF

Question

Nazdar, mám taký problém , použivam nintendo dsi a flash kartu R4 redant . Všetky hry by mali ísť ako majú len pokemon black/white stale nahodne zaseknu a je potrebny reset. Black 2 a white 2 to nerobia.

Teraz sa mi stalo po tyzdni som sa vratil s cesty a nintendo nejde, teda ide ale nebotuje kartu skusal som ci neni chyba v karte dat to do pc a tak .

No vzdy ked zapnem nintendo neukazuje ju tam . Za každu pomoc velmi dakujem , TONO.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

No, pokud máš strach to rozebrat, pak to asi nebude tak kvalitní karta a řekl bych, že asi odešla do křemíkového nebe. Co se týče podpory her, pak některé jdou a některé prostě nejdou.

Ze tvé zprávy jsem se ale nedočetl, jakou verzi FW má tvoje DSi, to USG-001 je jen jakýsi označení... jde o to, jestli nemáš např. 1.4.4e, 1.4.5e... pak by karta byla plně v pohodě, jen už ji na DSi nerozjedeš a je dost pravděpodobný, že budeš muset pořídit takovou, která ti tam pojede (a neaktualizovat FW DSi) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nejde o kartu, ale o systém na ní - dost často se stává, že výrobce/vývojář přidá kompatibilitu pro nové hry, a nějakým způsobem se povede, že některé starší kousky se z kompatibility odstraní (nechtěně). U starších karet to zas bývalo obráceně, nové kousky nejeli, ale to bylo z důvodu, že už nebyla podpora ze strany vývojářů software pro kartu.

Krásným příkladem kdysi byl Acekard (s AK oficiálním systémem a AKAIO neoficiálním). Výrobci sem tam udělali update na systém, ale nedokázali držet krok, hry fungovali tak 80% ze všech, s novými měli problémy (ne u všech). Byla ale tlupa lidí, co vytvořili AKAIO, kde updaty vycházeli dost často a funkčnost her byla na 98%, a to i u nových, kde začali používat anti - anti pirátské vychytávky ;)

A jak už sem výše napsal, doporučit kartu není jednoduché, když nejsi schopný napsat ani verzi FW tvého DSi. Ne všechny karty jedou na tom či onom FW, a jakmile DSi updatuješ, můžeš kartu vyhodit...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy