Jump to content
  • 0

Nemohu rozjet starší pálené hry !


Roman848

Question

Dobrý Den,

Mám Xbox 360 LT+3.0. Na vypalovaní her nepoužívám IHASku.GTA V párkrát unrecognized disc a jede normalko. Pokud dám něco jako FIFA Street, tak hodně dlouho unrecognized disc a stejně nic.

Napadlo mě to že ty starší hry jakože DEAD ale jelikož jsem tam dával RDR a to sem vypaloval nedávno před Fifou,tak jelo.

Děkuji za všechny názory.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To mě taky napadlo ale divím se tomuhle : Do xka dám Red Dead Redemption (stará hra podle mě starší než Fifa Street) rozjedu uplne na pohodu ale tu Fifu to proste ne a ne nacist. Jinak RDR už taky nejede byla nějaka haluz že se načetla. No pokusím se koupit tu IHASku a pokud to nepojede tak jak má tak si vydělám na PS4 :) Navíc pokud přetáhnu přes ABGX iso dany na DVD tak to nic nezmení. Dá se udělat z toho DVD zase zpátky iso jak se stáhlo ? To by bylo super aspon by se nemuseli stahovat znovu. I tak dík za tip aspon to nedělá jen mě :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ano, DVD lze opět načíst jako ISO, pokud je korektně vypáleno, v případě formátu XGD3, pokud s ním mechanika umí pracovat.

Mechanika, která není schopna korektně pracovat s XGD3 (více dat), toho má být najednou schopna? Jak může načíst data, která na nekorektně vypáleném médiu chybí? Nesmysl.

Ty očekáváš, že na vypáleném médiu ti abgx360 něco přepíše? Nesmysl.

Red Dead Redemption i Fifa Street jsou hry ve formátu XGD2 (lze vypálit na jakékoliv vypalovačce), GTA V pak XGD3.

Informací a návodů je tu mnoho, netřeba řešit znovu.

Pokud nejsi schopen řídit se pokyny jako ostatní, je jasné, že ti nebude nabídnuta žádná podpora. Je to prosté - chceš mít vlastní metody, problémy s tím spojené řeš tedy sám.

Vzhledem k tomu, že máš problém i s XGD2, viděl bych to na problém v optice.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Neočekávam že jsem už na vypalenem disku pres ABGX360 něco změní.Ja už jsem psal ''Navíc pokud přetáhnu přes ABGX iso dany na DVD tak to nic nezmení.''. Děkuji za odpověd na to DVD > ISO. Nechápu další problem v Optice, když mi GTA V načte (sice po nějake době ale načte) tak proč by mi nenačetl RDR nebo FIFU Street ? Jak už jsem říkal podle mě je potřeba to ''přepálit'' znovu. Nebo-li DVD je Dead

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Navíc pokud přetáhnu přes ABGX iso dany na DVD tak to nic nezmení.

Máš na mysli to, že v abgx360 zvolíš Input: Burned DVD a dole klikneš na Launch? Pak jen zkontroluje data vypálená na DVD, se kterými nic udělat nemůže. Co se má tedy změnit?

Záleží na stavu a kvalitě médií, stejně tak na kvalitě vypálení. Problém v optice jsem uvedl proto, protože jsem vyloučil, že by ses pokoušel spouštět nějaká poškozená média.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy