Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Samovolné restartování PS4 do Safe módu


Jamall264

Otázka

Zdravím,

mám podivný problém, prosím o radu, popř. informaci zda se s ním již někdo setkal. Při téměř každém spuštění PS4 po cca desetiminutách hraní mi začne nepatrně blikat obrazovka TV i přeskakávat zvuk, během minuty se to zhoršuje až se vypne obrazovka úplně a PS4 se sám restartuje a naběhne pouze do Safe módu. V tomto módu zvolím restart PS4 a již naběhne PS4 v pořádku a už se PS4 znovu nerestartuje, dokud ho nevypnu. Jakmile ho např. druhý den zapnu, opakuje se stejná situace, po desetiminutách se provede restart sám od sebe a PS4 naběhne v Safe módu. Restartuji ho a poté mohu hrát hodiny bez problému, ovšem pouze do dalšího spuštění PS4.

Nebaví mě tuto proceduru trpět při každém spuštění PS, ale po restartování ze Safe módu je konzole bezproblémová, nechci čekat měsíc na vyřízení reklamce pokud je to zapříčiněno pouze nějakou malou (softwarovou) chybou. Software je 1.72, tedy nejnovější, zda se nepletu.

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Být tebou, tak to dám na tu reklamaci co nejdříve. Tohle software závada není. Může to být klidně nějaký studeňák na desce PS4 a věř mi, že taková závada se bude nejspíš zhoršovat.

Měsíc není tak dlouho, navíc při tom herním suchu bych to reklamoval spíš teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Souhlas s kolegou. A momentálně je třeba pro mě totální herní sucho. Sice to až tak nevadí, protože by člověk měl chodit radši ven, než dřepět u TV, ale teď je asi nejvhodnější doba. Sice vyjde co nevidět The Last Of Us, ale to se dá vydržet a možná ho budeš mít do té doby zpět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

mám podivný problém, prosím o radu, popř. informaci zda se s ním již někdo setkal. Při téměř každém spuštění PS4 po cca desetiminutách hraní mi začne nepatrně blikat obrazovka TV i přeskakávat zvuk, během minuty se to zhoršuje až se vypne obrazovka úplně a PS4 se sám restartuje a naběhne pouze do Safe módu. V tomto módu zvolím restart PS4 a již naběhne PS4 v pořádku a už se PS4 znovu nerestartuje, dokud ho nevypnu. Jakmile ho např. druhý den zapnu, opakuje se stejná situace, po desetiminutách se provede restart sám od sebe a PS4 naběhne v Safe módu. Restartuji ho a poté mohu hrát hodiny bez problému, ovšem pouze do dalšího spuštění PS4.

Nebaví mě tuto proceduru trpět při každém spuštění PS, ale po restartování ze Safe módu je konzole bezproblémová, nechci čekat měsíc na vyřízení reklamce pokud je to zapříčiněno pouze nějakou malou (softwarovou) chybou. Software je 1.72, tedy nejnovější, zda se nepletu.

Děkuji za odpovědi.

Ahoj, zažívám obdobné problémy s konzolí prakticky od začátku. Zapnu konzoli, nabíhá systém, přihlásí se do PSN po pár sekundách spadne. Restartuju, udělát to kontrolu disku a v pohodě, můžu hrát třeba celej den bez problémů. Druhý stav je že zapnu konzoli a nestartuje vůbec, musím podržet power 15s, restart a pak zas vše OK. Psal jsem o tom do JRC, tam se ani neobtěžovali odpovědět, šel jsem do krámu odkázali mě na Sony podporu, volal jsem na podporu odkázali mě na JRC.. takže bordel. Nakonec jsem zjistil, že pomůže inicialiazce systému spolu s přeinstalováním firmwaru z USB. Už jsem ji dělal asi 3x, protože se problém vždy po jednom či dvou měsících vrátí. Mám podezření na vadný harddisk, nebo nějaká aplikace při vypínání poškozuje bootovací sektor, protože se mi občas vypne s chybou (zapípá to když se vypne). Každopádně takto mi to jakš takž šlape, tak to nějak přežiju pokud se to nezhorší.

PS: Pokud se ti to podaří vyreklamovat a opravěj ti to, tak sem prosím písni výsledek, docela by mě zajímalo čím to je případně bych jim to vnutil na reklamaci pak taky, beztak není co hrát a v tomdle počasí se ani moc nechce :)

Upraveno uživatelem Fenri
oprava pravopisných chyb :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli máš někde jiný 2,5" disk, rozhodně by stálo za to ho prohodit a uvidíš. Mi takhle nenápadně odešel HDD v PS3. Ke konci jsem měl třeba problémy s instalací FW, kdy po stažení nebyl schopen jej nainstalovat. Nakonec to skončilo YLODem a koupí nového HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli máš někde jiný 2,5" disk, rozhodně by stálo za to ho prohodit a uvidíš. Mi takhle nenápadně odešel HDD v PS3. Ke konci jsem měl třeba problémy s instalací FW, kdy po stažení nebyl schopen jej nainstalovat. Nakonec to skončilo YLODem a koupí nového HDD.

Mám tu jen samý 3,5 disky :D Ale pokud to nebudu reklamovat, tak to bude první věc kterou vyzkouším. Poslední měsíc se to celkem drží bez problémů, tak zatím vyčkávám jestli to vydrží :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu