Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

dokoupení kinectu?


Bartiik44

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vzhledem k tomu, jak k tomu MS přistupoval u X360, nemyslím si, že je něco takového v plánu. Vždy byl designově odlišný Kinect pouze součástí balení limitovaných edic.

Na běžný černý Kinect dotaz asi směřován není, jelikož je jasné, že bude nabízen i jako volitelné příslušenství.

P.S. Z mého pohledu vypadá k bílé verzi konzole černý Kinect dobře, vzhledem k tomu, že černá je pro kontrast použita i na konzoli a ovladači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

děkuji za nabídku, ale než si koupím xbox bude ještě chvíli trvat :D

bílej kinect taky myslím že nebude a asi bych ani nechtěl bílej ten černej k tomu sedne mnohem lépe :) otázka byla směřována právě na černý :) nebo v podstatě na kinect jedno jaké barvy :D

zatím jsem nikde neviděl v prodeji samostatný kinect tak jsem se chtěl zeptat :) a doufám že dojde na slova Rendise a opravdu bude později v prodeji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bílá verze konzole by měla být údajně dostupná na můj svátek, 28.11., zřejmě si ho také pořídím, jako dárek ideální a vánoce pak případně za rohem (-:

Kinectů bude minimáně z nyní dostupných balení s Kinectem hromada, cenově to bude určitě výhodnější varianta.

Zbývá otazník nad ovladači, doufám a věřím, že bílá varianta bude k sehnání bez problémů také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu