Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

This Disc is not Supported


Whiny

Otázka

Ahoj, mám takový problém, s Piratebay jsem si stáhnul CoD: Modern Warfare 2 Region Free, vypálil jsem v IMG burn, pálil jsem rychlostí 2x, ale když jsem dal DVD do Xboxu, tak mi vyskočila hláška "This Disc is not Supported" tak jsem to ještě zkoušel nainstalovat, instalace proběhla v pořádku, ale zase mi vyskočila ta hláška, vždy když se snažím spustit hru, tak mám zhruba 20 sec. černou obrazovku a pak tato hláška, nevíte co s tím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Přes jakou verzi ABGX360 jsi hru projížděl? Modern Warfare 2 má ochranu AP2.5, proto musíš udělat úpravu topology dat právě pomocí aktuálního ABGX.

Tomuto problému odpovídá i problém, který máš - po spuštění hry se objeví černá obrazovka a potom hláška typu "disk je nečitelný".

Mani981216: Speciální vypalovačku na to nepotřebuje, COD MW2 je XGD2 hra, kterou vypálí na každé vypalovačce. Flag ale mít může, viz. "Failed AP25 challenge", která ale nemá se samotným vypalováním mnoho společného.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud by vypaloval nadále XGD2 hry, tak riziko banu nesníží ani kdyby měl iHasek s upraveným FW třeba tisíc.

Samozřejmě, pokud bude vypalovat XGD3 hry, tak to je jiná věc - s tím se bez iHasky či Payload Tool kompatibilní mechanikou skutečně neobejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu