Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 remote play s telefony SONY XPERIA


mikas_cze

Recommended Posts

ahoj, mám s remote play také problém...mám Sony xperia Z3...sice mi to mojí PS4 vyhledá, spojí se to, ale obraz je tak hnusnej, jako kdybych tam měl napojenou PS1 nebo PS2 a druhá věc je, že se mi to připojí třeba na 5 minut a během těch 5 minut se mi to zase odpojí, jako že se vyskytla nějaká chyba...myslim si, že pomalým internetem to být nemůže, protože test internetu mi naměřil 50Mbps Download a skoro 12Mbps Upload, kde by mohla být jinde chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jojo, když to jednou spáruješ, tak potom můžeš odkudkoliv, pokud máš dostatečně rychlejn net.

Pokud vím, tak remote play je možný jen pokud jsi připojen na stejné Wi-Fi sítě, takže není možné se připojit odkudkoliv a hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkusenost je takova, ze jsem se z jine site jeste pripojit nedokazal. Pri pokusu o pripojeni z jine site, mi to porad pise, ze mam pomaly net, pritom se pripojuju treba od kamose, ktery ma 100/100 net a ja mam doma konzoli pripojenou k 120/20 netu. Doma na stejne siti mi to funguje v pohode, ale z jine site jsem se jeste nedokazal pripojit. Ps4 mi to teda najde, ale nepripoji se to k ni nikdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkusenost je takova, ze jsem se z jine site jeste pripojit nedokazal. Pri pokusu o pripojeni z jine site, mi to porad pise, ze mam pomaly net, pritom se pripojuju treba od kamose, ktery ma 100/100 net a ja mam doma konzoli pripojenou k 120/20 netu. Doma na stejne siti mi to funguje v pohode, ale z jine site jsem se jeste nedokazal pripojit. Ps4 mi to teda najde, ale nepripoji se to k ni nikdy

mě se to sice připojí, ale po chvíli mi to vždycky vypadne a musim připojovat znovu a nerozumim důvodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Ahoj můžu se zeptat zda někdo řešil podobný problém jako mám já? Z domácí sítě se na PS4 přes Z3 připojím a vše funguje jak má, ale připojil jsem se na WiFi v práci zkoušel jsem remote play a připojil jsem se na úplně cizí PS4 vše bylo ruskou azbukou a jakmile dotyčný zjistil že jsem připojený ihned si PS4 vypnul. Nevíte jak je možné že se to stalo? Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu