Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 15


Daiv_69

Recommended Posts

kadell: jsem na tom stejně

včera jsem dal s kámošem 7 zápasů a zatím se mi to líbí, jen to neumím. Je pravda, že tam zatím moc módů atd. není, ale jinak jsem z toho celkem nadšený. překvapilo mě, že v český extralize jsou soupisky, dresy i fotky celkem akutální. jen to hodnocení není úplně ideální, protože jsem koukal, že boleslav je tam skoro nejlepší tým. ale jinak se mi to dost líbí. zítra se tomu pověnuju ještě trochu víc tak dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 261
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nvm...dostavam tam na prdel od vsech...nedokazu dat gol...strilim klicky delam vsechny mozny picoviny solim to tam a proste ani prd...a vzdycky vyhraje nejaka smucka nahodna...je to tezky nejaky..ruce ztoho mam zniceny boli me palec cely predlokti ovladac uz mam nasrac tu packu...hra dobra ale sere me to jak to nejde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja obcas davam naky zapas online jinak hraju GM na superstar. No v GM modu mam snad 2 vyhry z 6 zapasu a v online asi take 2 vyhry z 10 zapasu. Vcera jsem online od jednoho typka dostal 10:0 a to me v zaveru setril :) Ja jsem jasny priklad toho, ze cim vic starnu tim jsem na ty hry vetsi lopata. Presto me to bavi a radsi pro me at je to tezke a trapit se a mit radost pak o to vic z vyhry nez naopak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes jsem dal asi 10 zápasů a začínám z toho být trochu rozapčitý. hlavně jsem používal ovládání skill stick a na to mi to vůbec nejde, jelikož hraju ještě FIFU a na PC na gamepadu PES, takže automaticky pořád přihrávám křížkem atd. takže jsem začal hrát na hybridní ovládání a je to pro mě o dost lepší, jelikož jsem hrál naposledy NHL 09. Na toto ovládání již na profesionální soupeře s přehledem přestřílím v poměru např. 40:15 ale stejně mám vyrovnané zápasy, protože dávat góly je celkem obtížné. a mimo jiné jsem si za dnešek zničil ten klobouček na dualshocku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to potesi, ale jak pises ja hraju kazdy rok NHL a dotedka jsem si na skillstick nezvyknul. Hraju porad hybrid a jsem za nej rad i kdyz vim, ze o par veci jako lepsi ovladatelnost hokejky a ruzne zvedani hokejky atd prichazim, ale jinak nez hybrid uz se asi nikdy nenaucim. Navic tak muzu v klidu hrat i na remote play na PSVite, protoze skill stick tam asi zrovna moc nepujde kdyz bys musel prihravat dotykovou ploskou.

K tomu sekani muzu rici jen jedno , ze je to hra od hry a nekdy seka nekdy jeden plynule.

Upraveno uživatelem Zafata
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak já jsem žádné sekání zatím nezaregistroval. Jediný problém jsem měl se zvukem. Normálně jsem hrál a najednou přestal jít zvuk (hra ale normálně dál šla). Po přešení hry se vždycky tak na 2 sekundy zvuk rozběhl a pak zase nešel. Snad tyhle nedostatky opraví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sharku taky sem ten klobouckek promackal na srac :D ja levej pravej je jako novej..ty asi taky ze ?:D

jinak ja hraju ten skillstick strilim packou :D

hraju GM mod na profika a dostavam na prdel nekdy dostanu 7:1 nekdy jen 3:1 a nekdy vyhraju 3:1 (dostavam celou dobu na prdel a pak ke konci do prazdny gol :D )

jinak co hraju proti pc tak vzdycky z kazdy kombinace da gol..nebo jede sam na branu a je to gol...ja tam do toho magora strilim ze vsech stran a z 20ti strel a kombinaci me padne jeden gol...

hlavne vzdycky on ma hrace pekne rozestaveny kolem branky a nejak to tam soupne...kdyz jedu sam tak ty ♥♥♥♥♥i sou nekde dole a ja tam sem sam, takze cekam nez prijedou rozestavi se a pak kombinuju...

nevim uz sem odehral tak 20hodin a porad sem levej... :D

jinak online se mi neseka jen jednou se mi sekal asi z 10her - asi dneska spatnej den, neslo se mi taky pripojit apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak je to u skillsticku, ale u hybridniho olvadani vyhravas buly tim, ze pred vhozenim das packu do leva a prihraje na praveho obrance, das do prava na leveho, nebo na zadneho a to asi nahodne. Odebiram puk klasicky bud vypichnutim, bodycekem a na skillsticku muzes nadzvednout hokejku a mozna i neco navic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deyw: já mám taky v pr jen levej a to jsem hrál na still stick. a ještě se chci zeptat, co to je ten blok přestupů? to jde jako předvolit hráče, který nechci? a počítač to má taky předvolený? já vždycky chci někoho vyměnit a napíše mi to, že jsem asi neviděl blok přestupů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych pár asi hloupých dotazů:

1. Na jakou hrajete obtížnost proti PC? Já tam mám All-star a zápasy jsou celkem vyrovnané, ale docela mě štve, že mě PC moc nenapadá a osobní soubeje jsou třeba 30: 5 v můj prospěch. Nevíte kde to nastavit, aby to bylo trochu reálnější a vyrovnanější?

2. Co je nejlepší zvolit za styl hry? mám tam simulace, ale v čem je jiná arkáda nebo hardcore?

3. Jakou používáte kameru? Zatím se mi jeví nejlíp klasika nebo led

4. V tréninku je možnost jen jezdit v podstatě nájezdy na golmana? Nic jiného jsem tam totiž nenašel, tak nevím, jestli jsem slepý, nebo to tak prostě je.

A poslední věc, nedali by jste zítra někdo kolem 21:00 online? Můj nick je zemi8. Kdyžtak písněte do zpráv a domluvíme se. Jen předem říkám, že jsem zatím celkem lama, protože jsem měl naposledy PS2 a hrál jsem napsoledy na PC NHL 09

Upraveno uživatelem Shark88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Hraju profesional a dostavam docela na prdel a nekdy vyhraju 8:1 :D napadani se da nastavit. jak rikas souboje taky vyhravam ale vhazovani je 30:5 pro jeho prospech nechapu...hrajes to na nejtezsi obtiznost takze si profik :D

2. mam taky simulaci, je to jakoby proste simulace realnyho nhl :D arkada je rychlejsi hra vic srazek apod hardcore je asi hardcore simulace nehral sem :D

3. Kameru pouzivam tu novou co je tam ted...ve 14 sem hral taky klasiku nebo led...ted mam myslim dynamickou stredni.

4. Trenink me taky hned mrskne s jednim hracem proti golmanovi a poser se...zadny rady jak delat triky nic..nejlepsi navod je v loading obrazovce...

Muzeme zahrat, ale dostanu cocku :) pak si te pridam az prijdu odpol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deyw: jeste je tam jedna tezsi uroven a to superstar nebo jak to tam je nazvany. a uz jsem trochu lepsi jak jsem si dal hybridni ovladani, ale vcera jsem dal jeden online zapas. sice jsem prohral jen 3:1, ale bylo videt, ze to protihrac umel na to narocnejsi ovladani.super tak dneska zahrajeme. dame nhl nebo extraligu? ja bych dal docela extraligu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu