Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 15


strejda999

Recommended Posts

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mi funguje vse. Vcera jsem hral jak 1vs1 online tak i 5vs5. Internet od O2 a mesto Ostrava :)

Díky za odpověď. I mně to funguje normálně. Asi ten den dělali něco se serverama... Zeptám se. Taky ti v režimu 5vs5 strašně dlouho trvá, než hráč udělá, co chceš? Dokonce to někdy byla i vteřina, než se můj povel přenesl do hry (klička, přihrávka, střela... všechno). V podstatě nehratelná záležitost. Měřil jsem si Ping a vyšlo mi 33ms. To zase není tak hrozný, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

zkouším hrát, ale nevidím dresy hráčů, je někde něco v nastavení, co navolit aby se zobrazovaly, hra normálka jede, vše ok...akorát hráčům chybí prostě horní část těla ? :) Díky za reakce

Tohle se mi dělo u jednoho ze starších ročníků. Ale jenom u některých dresů. Bylo to pár sad alternativních dresů. Nepoužíval jsem je v zápasech a bylo to OK. Ty máš problém se všema dresama? Jestli jo, tak bych zkusil hru přeinstaloval a popřípadě kontaktoval EA podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci, ano je problém s kterýmkoliv dresem, zkoušel jsem různé ligy, měnit dresy ale dělá to pořád...jen jestli někde v nastavení není něco třeba nepoužívat ty vlnící dresy jak EA avizovala, že to bude mít nebo tak něco...je pravda že jsem ulítl a dal to do fora xbox one, přitom to je na klasickém xboxu, ale to by snad nemělo hrát roli, hra je pro xbox360, když Vás něco napadne budu rád, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

čau. v pátek se mě podařilo postoupit v HUT do 2 divize. jenže jak rychle jsem se tam dostal tak jsem rychle zase spadl. 18 zápasů v řadě prohry. ted jsem ve 4 divizi. chce to ale mince na lepší hráče a tech je obrovský nedostatek. nemáte někdo tip jak rychle získat mince?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Pravou páčku doprava nebo doleva resp. na forehand nebo backhand. Tím začínám skoro vždy. Při vhození puku pravou páčku k sobě a hráč se snaží vybojovat ho směrem za sebe. Pravou páčku od sebe při backhandovém držení a hráč se snaží nadzvednout soupeřovi hokejku a potom hraje puk dozadu na spoluhráče. Pravou páčku od sebe při forehandovém postoji hráč blokuje soupeřovu hokejku a přikopává puk za se - v NHL 15 povoleno. Forehandový postoj a LEVÁ páčka od sebe hráč zablokuje protihráče tělem a pro puk dojede spoluhráč. Jde i vystřelit rovnou z buly, to se mi ale povedlo omylem asi jen dvakrát. Variant je asi ještě víc, já používám tyto. Hodně záleží na dovednosti pro vhazování daného hráče. Nejlepšími v NHL 15 jsou Bergeron, Toews, Kesler,.. z těch dostupnějších potom Vermette, Filpula, Stall Erik i Jordan, z našich jsou nejlepší asi Krejčí, SOBOTKA! a Hanzal. Sobotka je sice LK, ale vhazování má dobrý. Good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marty, ktery parametr na karte hokejisty ma primy vliv na dovednosti pri buly?

Na klasický kartě hráče v HUT tento parametr není. Musíš si hráče rozkliknout v Můj tým a tam je jeden z parametrů vhazování. Hráči s vhazováním 90+ jsou asi čtyři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, chci se zeptat, zda se dá někde najít "manuál" na kličky? Nebo jestli vůbec je nějaký počet kliček v NHL? A také kdo si chce zahrát neváhejte si mě přidat. Budu jedině rád, ale upozorňuji na to, že jsem lajk... cca 10 zápasů odehráno na profika..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, chci se zeptat, zda se dá někde najít "manuál" na kličky? Nebo jestli vůbec je nějaký počet kliček v NHL? A také kdo si chce zahrát neváhejte si mě přidat. Budu jedině rád, ale upozorňuji na to, že jsem lajk... cca 10 zápasů odehráno na profika..

http://nhlguides.net/deking/

Doufám, že se to všichni naučíte a budete mě potom drtit v HUT :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super. Díky moc za video. Co se týče HUT. Tam je třeba si založit účet u origins nebo jak se ta služba jmenuje. A to nevím zda se mi chce. Ale to HUT jsou jen online zápasy co? To dostanu na zadek od Vás...

To si nejsem jistej, jestli to chce účet origins, možná i jo, ale i kdyby, tak to máš za dvě minuty hotový a krom xbox live gold neplatíš nic víc. Já hraju HUT první sezonu a tak mě to chytlo, že už jinej režim nehraju. A nemusíš se bát, že tě bude někdo drtit. Začínáš v 10. divizi a postupně jdeš nahoru. Zkus a uvidíš. Podle mě to za zkoušku stojí :-) Jo a není to jen online, můžeš hrát i ofline, ale to není ono...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čali: Taky jsem v NHL 15 začátečník, poslední NHL bylo nějaký 2005 a HUT hraju a najdeš tam soupeře který na tom budou jako ty, v té 10té divizi je to v poho, občas sice najdeš soupeře který tě jasně přejede, ale celkově se to dá a je to větší zábava než proti AI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste malej dotaz...asi jsem vazne tupej.Jak vyuziju treninky apod?Kdyz dam na hrace a pouzit spotr predmet tak mi vyjedou smlouvy jen.Vim,ze mam karticku leceni nohou a mam zranenyho obrance,ale nevim jak tu karticku uplatnit.Ani trenink brankaru ..nic...ahaaaaa uz to mam.Ale je tu problem s tim obrancem...nemuze hrat a ja za nej nemam nahradu...a nepusti me to dal.

Upraveno uživatelem KRM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu