Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 15


strejda999

Recommended Posts

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Nevite nekdo, jestli jde vubec upravovat hrace a vystroje u golmanu atd..? Nikde jsem to nenasel.

Taky jsem to nenašel... Podle mě to nejde. Celkově je NHL 15 hodně oholená. V HUT například nejde nastavit POUZE manuální střídání formací - to je fakt opruz, než jsem si na to zvyknul, dostal jsem spoustu gólů kvůli demenci umělé inteligence, která mi střídá, když jsem v útočným pásmu při přesilovce atd., to všichni znáte... :blejt: V průběhu zápasu v HUT nejde vystřídat golman, nejdou upravovat hráči (mimo režimu Be a Pro). Jestli jo, tak se omlouvám, ale myslím, že by jsme na to oba už dávno přišli, kdyby to šlo. Jo a ještě jedna věc, co mě teda fakt vadí. Kde se dají v Be a GM nastavit strategie??? Podle mě to taky nejde a musí se to dělat před každým zápasem extra. Jinak dobrá hra NHL 15 :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Zdar borci,

mam taky problem. Hram single player, vsetko pekne funguje. Hram multi player 5vs5 tak isto nemam problem.

Ale ked hram multiplayer 1vs1 tak mi to pride ako keby to bola ina hra, nahravky uplne odveci, hraci nevedia spracovat puk, strely za 3 koruny, slabucke. Dat hit superovi alebo vypichnut puk skoro nemozne, vyhrat buly 0 bodov. Ako keby sa narocnost zvysila este o 300%, ako keby naschval mi hraci tu hru kazili.

Mam nejake blbe nastavenia alebo nieco? (A ozaj to nieje tym ze ma super vo vsetkom prevysi, pretoze hravam s kamosom co je total lamer a je to ako jednooky so slepym, niekto nieje schopny urobit akciu...)

Internet mam dobry, nelaguje to(240/20 od UPC)

Dik moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu