Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One - Reklamace


skolni.flakac

Recommended Posts

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, Tak. uz mam take vse vyresene. Ani jeden den jsem nebyl bez konzole. Nechal jsem si ihned poslat novou, na bank. uctu mi blokli cca 10.000,-. UPS mi privezlo nahradni ( uplne novou ), do 14 jsem mel povinnost zabalit tu svou a poslat ji zpet. To jsem udelal ve stredu. Dnes mi MS psal, ze ji dostali. Castku 10.000,- na mem uctu opet odblokovali. Takze celkem vse rychle a pohodlne. Gold na mesic gratis jsem dostal take a konzole take nova a hlavne ticha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě zvuk dobrý,ale hra se občas kousne a spadne do dashboardu, takže mě asi taky čeká reklamace. Jak je to s daty? Přijdu o uložené pozice nebo se dají zálohovat?

nikdy o nic nepříjdeš. Vše se zálohuje online. Třeba i progres ve hrách. Já jsem třeba myslel, že jsem přišel o data forzy 5 a když jsem to znova pustil, tak se to znovu stáhno a byl jsem tam, kde na začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy o nic nepříjdeš. Vše se zálohuje online. Třeba i progres ve hrách. Já jsem třeba myslel, že jsem přišel o data forzy 5 a když jsem to znova pustil, tak se to znovu stáhno a byl jsem tam, kde na začátku.

Aha já myslel, že pokud se to odinstaluje z HDD už se to nenajde, tak to bylo na 360. Otázka je jestli bych přihlásil znovu gamertag protože hesla a email při zakládání už jsem asi zapomněl..tak ještě počkám zatim to neblbne tak často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha já myslel, že pokud se to odinstaluje z HDD už se to nenajde, tak to bylo na 360. Otázka je jestli bych přihlásil znovu gamertag protože hesla a email při zakládání už jsem asi zapomněl..tak ještě počkám zatim to neblbne tak často.

no mě se konzole vrátila v "továrním nastavení" dělal jsem znovu update a vlastně úplně všechno. Takže myslím, že tě opětovné přihlášení také čeká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Chtel bych se zeptat vas co jste meli problem s tou hlucnosti....jednalo je o verze pouze cisteho xbox one bez her? Mam v planu koupit Microsoft Xbox One + Forza Motorsport 5 + FIFA 15 a tak bych rad vedel jestli se tato vada objevuje na vsech ruznych verzi xboxu nebo ne. A pokud ne na vse tak jak na tom vypada ta s fifou a forzou... Dekuji za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tak mam xbox doma....hned po zapnuti zacalo v nem chrčet. Takze reklamace. Reklamaci jste podavali pres http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/warranties-and-repair/getting-your-product-serviced ? A do krabice jste dali ciste jen konzoli? A je nutno posilat video k tomu jak to chrci nebo jim staci jen napsat ze to chrci a to jim staci? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny do krabice jen konzoli a bez niceho jinyho. Zavolej k nim na linku a vse ti tam zada... a mailem posle stitek na vytisknuti...je tam jedna mooc prijemna slovenka :)

tak s tou jsem řešil taky reklamaci. A po 2 týdnech mi volal, že jí zajímalo, jestli je vše v pořádku, že na mě celou tu dobu myslela. Na vysvětlenou. Na vyjití konzole jsem si vzal 14 dní dovolenou :D a během toho jsem konzoli posílal 2x na reklamaci :D tak prý se mnou trpěla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat xbox one už mám dlouho kupoval jsem edici xbox one s fifou 14 vždycky se mi zdál xbox one v pořádku akorát poslední 2 měsíce se mi zdá že hučí víc třeba dnes jsem ho zapnul byl jenom v hlavním menu a hučel opravdu hodně a jinak se mi dřív stávalo občas že jsem zapnul hru a hned spadla ale to je pryč nebo se mi to stane vyjímečně proto jsem se chtěl zeptat jak poznám že to hučí víc než by mnělo a že je něco špatně.Přece jenom nechci to posílat na servis aby mi za 2 týdny řekli že je to v pořádku.Předem děkuji za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu