Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One - Reklamace


skolni.flakac

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky jsem měl problém s hlučnou konzolí, ale update v říjnu to vyřešil. Nepřestalo ti to hučet po instalaci updatů ? ;)

Jinak pro jistotu jsem svoji, i když už pak nehučela, taky vyměnil ... Advanced Exchange - zavoláš na support, dáš jim číslo karty, zablokují nějakých 12 000, pošlou konzoli a do dvou týdnů od doručení musíš poslat původní zpátky. Takže nejsi ani den bez ní a máš 2 týdny na vyzkoušení té co ti pošlou, takže úplně super služba :) Navíc se nemusíš drbat s balením ... ten balík co pošlou je stavěný tak, aby jsi tam svojí původní zabalil (je tam takový vzduchový pytel, aby to UPS nerozbila), je to i s návodem k zabalení, ale to je asi jenom pro ♥♥♥♥♥♥y :) Štítek pro UPS je tam už taky připravený, takže ho jen nalepíš přes ten původní ... no pecka, fakt ... hodně se mi to líbilo. No a až konzoli dostanou, tak peníze na kartě zas odblokujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct,v pondělí co jsem to koupil,proběhly veškerý updaty,2 dny to vždy po vložení hry v mechanice chrčelo včera už nic,konzoli si teď odvezli tak uvidím jak dopadnu,jenom doufám pokud mi budou vracet opravenou ,že nebude poškrabaná,každopádně velmi rychlé vyřízení,včera jsem to nahlašoval,dnes ráno odvezeno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu