Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kloboučky na DS4


Shark88

Recommended Posts

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jaké jsou nejlepší kloboučky na DS4? Dnes se mi jeden zničil, tak si chci nějaké koupit, ale nevím, které jsou nej?

A stačí starý sundat a ten nový jen nasadit? Nebo jak se to mění?

A zkoušel to případně někdo reklamovat? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja koupil obyc z ebay..Mam pocit ze staly kolem stovky a maj na sobe takovy ty " cudliky" :D ( nevim jak to nazvat) proti klouzani,ale stejne trochu klouzou...Normalne je nacvaknes a hrajes...jestli chces postnu ti foto,ale jaky jsou nej ti asi nikdo nerekne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ceskym trhu jsou k dispozici jen 2 typy (co se mi podarilo najit), take budu objednavat. Jinak na ebay jsou toho mraky, ale kdo by platil tu dopravu, ted vetsi objednavku neplanuju. Chovam se k joypadum jak nejlepe dokazu, ale presto se to zacina osoupavat. Staci dat par zapasu v hokeji a mam plnou ruku kousku gumy z leve packy. Nechapu Sony, maji v oboru takove zkusenosti a dopusti se tak skolacke chyby. U DS3 tyto problemy nebyly ani naznakem. Jinak ty gumicky na ty stavaji packy musis nasadit, problem je v tom, ze jakmile se ti ta guma na joypadu rozmasti nadobro, gumicky uz nebudou drzet. Gumicky jsou vlastne ochrana tech originalnich pacek, prevence pred poskozenim a pred reklamaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm, a co treba objednat ty z Kontrol Freek? sice trochu drazsi, ale prej to nejlepsi co se da sehnat, mne by vyhovovalo kdyby na plejku byly packy jako ma xbox, ale ta vymena co jsem videl je na me slozita a ovladac bych asi rozbil :D

http://www.kontrolfreek.com/sports/futbol-freek.html/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.aliexpress.com/item/without-tracking-number-4pcs-lot-for-PS4-PS3-XBOX-ONE-XBOX-360-Controller-Rubber-Thumbstick-Grips/2041518695.html

Tohle jsem objednal já, uvidíme podle kvality až přijdou a dám vědět.

Po pár dnech NHL 15 jsou levé páčky na DS4kách úplně rozcupované a jelikož jsem kupoval komplet PSko v zahraničí a nemám doklad tak mi je v čr asi v sony nevyreklamují

Upraveno uživatelem Lazyman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, prosím tě, kam to posíláš? Konzoli jsem koupil v CZC, ale když jsem tam psal, tak mi odpověděli, že chtějí celé balení (tedy i konzoli) a ze Sony mi ještě ani neodpověděli. Tak nevím, co s tím a kde to reklamovat. Moc dík.

Upraveno uživatelem Steklin87
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu