Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dualshock 4 - výpadky zvuku + vyber sluchatek


mike03

Otázka

Cau, kupoval jsem asi pred tydnem na alze bilej bundle destiny a ted jsem zjistil, ze po pripojeni headsetu (Creative Fatality, Earpods a ten jejich shit headset) mi pri ruznych polohach ovladace

zvuk vypadava (chrasti). Deje se to teda jen pri urcite poloze, jinak normalne plne funkcni. Napadlo me to resit koupi bezdratoveho headsetu od SONY. Jednoduse napojit pres bloothko do konzole.

Ale co kdyz se headset vybije a ja ho budu muset zapojit do ovladace. Takze se me asi reklamace nevyhne :(.

Mel vas ovladac taky takovy problem nebo nekdo ze zahranici? Sere me, ze budu mesic bez ovladace. Pochybuji, ze mi alza nejaky zapujci.

Druhou veci je, jaky mam poridit headset? Koukal jsem na ty novy pro PS4 od Sony, ale tem pry moc nevydrzi baterka a nejak extra dobry zvuk to taky neni.

Potom jsem koukal na Pulse a tem taky moc nevydrzi baterka. Na sluchatka za 3 litry je to docela bida. Potrebuju sluchatka aby se dali napojit i k PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo mam. Ted mi odpovedeli z alzy. Pry je zapotrebi dodat kompletni zbozi. Tedy po mne chteji, abych poslal celou konzoli, ktera s tim nema nic spolecnyho[emoji3]. To je opravdu logika. To se jim na to radsi vyseru a ocladac koupim novej. Nekam posilat celou konzoli kvuli ovladaci nebu[emoji2]. Jeste se mi vrati znicena.

Upraveno uživatelem mike03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu