Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

táto hra sa mi strašne páči, podľa toho, čo som videl na videách a čítal v recenziách. považujem sa však za casual hráča, hry si väčšinou vychutnávam na easy, keďže nemám rád, keď narazím na miesto, odkiaľ sa neviem pohnúť kvôli obtiažnosti. Diablo 3 som prešiel na normal, GoW3 a Ascension tiež. všade čítam, že táto hra je náročná. je tam nejaká voľba obtiažnosti? a ak nie, je možné nejakým spôsobom grindovať peniaze a vylepšovať si postavu predtým, než sa stretnem s nejakým bossom? s tým problém nemám, kľudne budem prechádzať nejakú úroveň aj niekoľkokrát, pokiaľ mi to uľahčí ďalší postup.. aktuálne je predaji GOTY verzia za 60€, tak nech to nie sú vyhodené peniaze, ktoré by mohli ísť do iného titulu... vopred díky za názory

Vůbec se toho neboj, pokud tu hru můžu hrát já, který nikdy nehrál nic ze souls a vyhýbal se bossům, tak ji může hrát každý. Prostě si budeš chodit, umírat a učit se. Občas zaběhneš k bossovi a zkusíš. Vše přijde postupně a pokud se chceš měně trápit, tak vylepšuješ. Trápit se budeš, ale velmi příjemně, protože tohle má velké kouzlo a tahá tě to stále hrát znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak tohle může být input lag tvé TV, jen je divné, že to nikdy nedělalo. Můžeš to vyzkoušet pravou páčkou a to tak, že pohneš a poznáš jestli se obraz pohnul okamžitě. Některé modely od LG mají input lag 50 a víc i v režimu hra, kvůli tomu jsem vrátil model 580V. Tady je základní přehled jejich hodnot. http://www.rtings.com/tv/reviews/by-test-results/input-lag

Každý má na to jiný názor, takže ohledně hodnot je to na tobě, ale já rozdíl poznal.

nezapinal si v poslednej době nejake vylepsenia obrazu? tie zvyknu navysovat input lag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene kluci, nic jsem nezapinal, je divne, ze to zacalo az ted. Prave kdyz pohnu pred soubojem treba pravou packou, tak obraz nestiha a otoci se docela pozde nebo kdzy pracku drzim, pustim tak se zacne kamera otacezzt hrozne pozde a proste reagoje opozdene. Tv mam uz asi cca 6let. Zkusil jsem tv dat do tovarniho nastaveni, profil HRA a uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady nekdo kdo dojel Bloodborne a muze poradit? Dojel jsem hru s tim ze jsem sundal toho dedka na voziku a tu obludu co pak priletela. A tedka koukam ze jsou tri mozne konce. Ten druhy chapu,ze me ten deda trochu ucese :) ale ten treti udelam jak abych nebojoval s tim poslednim bossem a byl konec hry. Jedu new game+ a nechci to ♥♥♥♥♥♥ abych to jel 4 krat :) diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsem prave snedl. Vsechny tri a sel jsem na dedulu. Ten me parkrat sundal a pak priletel on a musel jsem bojovat jeste s nim.

Takze ted jedu tu new game a pokud udelam jak rikas to co jsem udelal tedka, tak to skonci stejne :-) takze co jsem udelal tedy spatne? :-) takze nejist to? :-)

///EDIT:

Can be used to access the third ending in the game, consuming 3 Cords before the fight against Gehrman, The First Hunter or at least before he dies, and unlock the fight against Moon Presence.

Aha uz jsem si to precetl :-) diky

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

mám dotaz, začal jsem hrát bloodborne , je to teda mazec, ale chci se zeptat, když mám nasbíráno třeba 5000 bodů a chtěl bych si něco vylepšit, musím nějak dokončit celý level nebo se vrátit třeba k té lampě a vrátit se na ten hřbitov a tam se vylepšit a nakoupit? Nebo nějaké rady jak to udělat? Jsem opravdu začátečník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, aby jsi mohl vylepsovat postavu, tak musis dojit k prvnimu bossovi na moste. Pak uz jen dojdes k te panence a vylepsujes.

Tady je navod ktery by jsis mel urcite precist.

http://navodycesky.cz/ps4/bloodborne-tipy-do-zacatku-hry/

snad ti to pomohlo a pevne nervy preju a bacha na ovladac :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delsi dobe jsem se zase dostal k BB, konkretne se do lokace Cathedral Ward, kde jsem zabil vse, co se dalo. Nemohl jsem najit cestu dal, vsechny dvere byly uzamceny. Nakonec jsem nasel do cestu do lokace Old Yharnam, kde na me celou dobu strilel nejakej borec. :D Akorat uz mi z nepratel nevypadavaji zadne lekarnicky, je to normalni? A jsem asi na levelu 27, je to oukej? Nebo mam pred dalsim postupem trochu nalevelovat? Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, v old yharmanu te čeká hlavní boss na konci lokace dole, osobne jsem měl lvl kolem 40 asi kdyz jsem tam šel, ale porazil jsem předním Vicar Ameliu. Co se tyče dalších info tak zkus googlit bloodborne wiki najdeš super stránku v Aj se vším podstatným ke hře (i tím jakej bejt lvl v daný lokaci). Jinak při návratu zpátky mě lekarnicky padají stále s tím ze by přestaly jsem se nesetkal, ale ja jsem teď na lvl 106 a farmarim v datadisku. Kdyby něco dal klidně se ptej a zkusím poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar.. tak som akurát kúpil Bloodborne GOTY, ale keďže som práve 20ty(!) krát zomrel pri tom istom tučnom blbovi s veľkou sekerou, dávam si pauzu, lebo na to nemám nervy;) však to nie je ani boss, proste väčší nepriateľ a už sa cez neho nedostanem.. vždy tam prídem o všetky blood vials. minul som si všetky molotovy aj náboje.. dobre to začína.. ;)

každopádne, chcel som sa spýtať aký je rozdiel medzi hraním offline a online a či je progress totožný alebo sa v oboch módoch začína od začiatku. zatiaľ nemám stiahnutú celú hru, takže do online ma ani nepustí, len sa pýtam na možnosti. ak mám začať levelovať postavu (aj keď zatiaľ to tak nevyzerá), tak nech to robím v jednom móde a neskáčem z jedného do druhého..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na toho blba se sekerou ze zacatku kasli :D taky jsme tam dostaval coud jako prase :D stejne tam nic poradne u nej neni .... naleveluj a pak se mu bez nekdy pomstit :D

nebo se poradne naucit nacasovat visceral attacky s tou pistoli jak protivniky omracis tak pujde na jednu ranu ....

hraj spis online uvidis na zemi casto uzitecny rady od ostatnich hracu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu levelovaniu... najprv musím získať ten insight, to znamená dobehnúť k prvému bossovi a nechať sa zabiť alebo nájsť takú tú vesmírnu lebku či čo to je.. tak či tak. keď získam ten insight, budem sa môcť vrátiť do hunter's dream a nalevelovať sa raz alebo môžem potom chodiť naspäť kedykoľvek, keď budem mať pár blood echoes (teraz neviem, či sú to echoes alebo vials) a levelovať sa "po troškách" aj každých 10 minút?

pretože zatiaľ hrám úplne zbytočne.. levelovať sa nemôžem a keď aj dobehnem k bossovi, tak ma zabije a prídem o všetky blood "neviemčo", takže vlastne čo urobiť najprv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stored věci najdeš v hunters dream kdyz vejdes do budovy hned na zacatku napravo. Musíš stisknout R2 myslím aby ses dostal v stored vecem místo těch co mas v inventari. A k druhymu dotazu doporucuju doběhnout na most (jde to i bez jedinyho killu) a tam se nechat zabit nebo zabit bosse. Potom uz je možný se vracet a tzv. farmarit tím ze budeš furt lítat sem tam s par echoes a postupovat výše u panenky která ti povolí lvlovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najdi si zkratku k bossovi at uz sam prozkoumavanim nebo se koukni na youtube ale moc to nedoporucuju :D nachazeni zkratek k bossum je jeden z nejlepsich pocitu pri hre :D pak bych trosku nafarmaril .... ze zecatku si chod zvysovat lvl klidne kazdych 10 minut at o echoes neprijdes pak to dostanes vic do ruky :)

Upraveno uživatelem pejtrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a čo si mám zo začiatku zvyšovať? lebo ako som zistil, každým jedným zvýšením je to ďalšie o niečo drahšie.. takže sa môže stať, že budem stále zvyšovať vitality a keď budem chcieť zvýšiť niečo iné, už to nebudem vedieť ani uhrať, aby som nazbieral toľko echoes.. prvé štyri položky postupne a rovnomerne? vitality, endurance, strength a skill?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu