Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ritualy slouzi k tomu, aby jsi vyvolal nahodny dungeon s bossem. Az vyresim sparovani na coop,tak do toho pujdu. zatim mi to prijde zbytecne tam lezt pro jasnou smrt

nějak nechápu, první napíšeš, že si vyleveloval postavu, že ničíš vše okamžitě a pak jasnou smrt... Já jsem dungeon zkoušel hned jak jsem kalich získal a je to těžké při tom levelu, ale dalo se to... jasně, že jak jde člověk níž je to těžší, ale taky víc expů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první část návodu do bloodborne, kterých teď bude dost přibývat vysvětlí začátek hry. Věřím, že se bude líbit a případně díky za registraci, po které budete moci přispívat a budeme společně průvodce zdokonalovat. http://navodycesky.cz/ps4/bloodborne-tipy-do-zacatku-hry/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak nechápu, první napíšeš, že si vyleveloval postavu, že ničíš vše okamžitě a pak jasnou smrt... Já jsem dungeon zkoušel hned jak jsem kalich získal a je to těžké při tom levelu, ale dalo se to... jasně, že jak jde člověk níž je to těžší, ale taky víc expů....

tohle je multiplayer mode,proto si to setrim do budoucna. Nemusim vse prozkoumat, dokud nevim do ceho jdu. Zatim neni trophy guide,az bude, tak budu moc zkouset nove veci. Nerad bych tu hru prochazel vicekrat nez budu muset.

Pripadne 1.4. mne prijde collectors edition guide hardcover a budu znat vsechny secrety a detaily teto hry,co neni na wiki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra ted me kopla nejaka bestie s pytlem dala mi one shot :D a objevil sem se nekde ve vezeni kde to nedavam ...

tak prvni setkani je svym zpusobem nutne umrit,aby ses dostal do nove lokace. Pokud mas vitality 20+ tak te nezabije. V tom vezeni jsou 3 cesty, jedna ze se zpatky dostanes do catedraly (konecne seberes veci z toho balkonu,na ktery jsi celou dobou koukal), druha je boss lehce ho najdes (elektricky drak) a treti cesta je zatim zamknuta a beham tam hodne prasat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus psat jmena tech bossu at se orientujem:) Ja byl na oslava a zase bude cas hrat.

Jinak mikas, kde jsi cetl ohledne insight, ze vice jak 15 je vetsi obtiznost? mam 28 a nejak jsem si nevsiml,nejake zmeny. Insight slouzi na nakupovani a multak a pvp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta vicar amalia byla napoprvé..snadný boss přilo my. Pak jsem našel blood starved bosse a tam mě stálo život, že jsem neměl antidote na quickbaru..napodruhé už ok..a před chvíli jsem doklepl Amygdalu taky napodruhé..tenhle boss my přišel nejlepší zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak amygdala neni bran jako boss,ale great one, coz by melo byt neco jako nepovinny boss. Vubec netusim,kde je:D

jinak ty shadow jsou docela zajimavy, 3 vs 1. Jeste,ze je tam sloup. jde se umirat:D

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus psat jmena tech bossu at se orientujem:) Ja byl na oslava a zase bude cas hrat.

Jinak mikas, kde jsi cetl ohledne insight, ze vice jak 15 je vetsi obtiznost? mam 28 a nejak jsem si nevsiml,nejake zmeny. Insight slouzi na nakupovani a multak a pvp

Je to samozřejmě neoficiální informace:

www.reddit.com/r/bloodborne/comments/30g5tk/insight_changes_monsters_abilities_confirmed/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jestli to chápu dobře, tak můžu mít i sekáček nastavenou jako dvouruční zbraň? Jestli ano jak to udělám?

ne každá zbraň to má zrovna sekáček je i rozložený jen 1H... ajde používat s pistolí...jinak ten sekáček je hrozná zbraň oproti sekyře....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu