Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

první část návodu do bloodborne, kterých teď bude dost přibývat vysvětlí začátek hry. Věřím, že se bude líbit a případně díky za registraci, po které budete moci přispívat a budeme společně průvodce zdokonalovat. http://navodycesky.cz/ps4/bloodborne-tipy-do-zacatku-hry/

Velmi dobra prace s těmi tipy!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak potvrzuji,ze kdyz mate 15+ insight v lokaci se objevuji nova silna monstra, po snizeni na 14, uz se tam znova neobjevi. Husty

Taky by mě zajímalo jak ten insight snížit. Ale zase když zmizí, tak se hůř farmí, protože za ty silnější monstra je víc krve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten amalgaam no co To bylo je v nightmare frontier. Cesta tam je hustá. Nebudu prozrazovat. Sekera moje oblíbená zbraň. Ale kanon to je masakr. Sice žere 10 bulet ale rany jak prase.

Ted trochu nevím kudy kam ale nějak si poradim. Zítra snad začnu točit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ohledně Insight (či jak).... sedí no, obtížnost je vyšší a pro mě je to docela HC fakt už. Hlavně jak jsem narazil na něco jako dva lovce ? Mob rychlý jako prase, stejná taktika boje ale boss to nebyl, (3000 krve za zabití) dal mi docela kouř. Já se nemůžu dostat přes 3 bosse, asi zkusim snizit ten ingsight (mam asi 27). Doufám , že to ovlivňuje bosse teda. Každý tu píše jak je ta Amaile (či jak :) easy, no mě dycky rozseká to nechápu. Moby dávám celkem v klidu. Lvl mám asi 34 fakt nevím přesně.

Toho 3 bosáka mám nějak seknout do hlavy a ona pak lehne na chvíli co ?

Každopádně mě to baví, a to tyhle hry vůbec nehrávám.

edit: mám si snížit insight pod 15 nebo jaký je vlastně benefit toho když tam běháte s vyšším insight ?

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrac: uz jsem se dostal do skoly, za hodinu jsem si nafarmil 40 lvl,docela pohoda. Vlastne ani nevim,ktery predmet jsem dostal,ale asi to jsou ty s nazvem summon.

luckass: treti boss je lehky pouze tehdy pokud vzdycky prerusis jeho leceni, jinak je fakt tezkej.Ano slabina je hlava a nasledne ohen,nejvice molotovy

umberto: ja si stale nakupuju fire svitky v dream za insight. On tam neni jenom jeden shop:) Hledej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera porazil 3 bosse, docela lehkej, až na ten konec kdy ubírá zdraví. Pak jsem nevěděl kam dál jít, tak podle videa jsem použil kalich a dostal jsem se k jednomu bossákovi co má háky. Svatá prostato,

já jsem to hrál do 1:00 do rána a nemohl jsem ho porazit. Pánové nevíte jak na něho? nebo až budu víc vylepšenej. Poraďte!

A co je ten insight a jak ho snížím? Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jsi porazil boss starved bosse, tak do cathedral ward, mel by si tam mit tedka odemcene dvere. Pripadne si kup klic za 10000 krve a otevres si v teto lokaci noveho bosse.

Ten klíč asi vím kterej to je, a kam jsem se to teda dostal přes ten kalich? A co ten insight, jak ho snížit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten klíč asi vím kterej to je, a kam jsem se to teda dostal přes ten kalich? A co ten insight, jak ho snížit?

snížíš ho tak, že si v dreamu nakoupíš ve druhé studni, je tam ještě jedna :) Ale, že by tam byl na prodej ten ohnivý svitek? Ten tam já v nabídce nemám. Asi ta nabídka chudne, když se snižuje ten insight.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o te pasti vim, a prave jak pise hrac, tak tam pribehnu ke dverim a neco me vyzvedne do vzduchu a zabije me. A to jsem si vzal anti frezy veci. No zkusim wiki:)

Až na to přijdeš, tak prosím napiš jak na to. Taky mě to takhle zabilo, ale zatím nespěchám, nemůžu dostat análku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ohledně Insight (či jak).... sedí no, obtížnost je vyšší a pro mě je to docela HC fakt už. Hlavně jak jsem narazil na něco jako dva lovce ? Mob rychlý jako prase, stejná taktika boje ale boss to nebyl, (3000 krve za zabití) dal mi docela kouř. Já se nemůžu dostat přes 3 bosse, asi zkusim snizit ten ingsight (mam asi 27). Doufám , že to ovlivňuje bosse teda. Každý tu píše jak je ta Amaile (či jak :) easy, no mě dycky rozseká to nechápu. Moby dávám celkem v klidu. Lvl mám asi 34 fakt nevím přesně.

Toho 3 bosáka mám nějak seknout do hlavy a ona pak lehne na chvíli co ?

Každopádně mě to baví, a to tyhle hry vůbec nehrávám.

edit: mám si snížit insight pod 15 nebo jaký je vlastně benefit toho když tam běháte s vyšším insight ?

Ahoj kdyby jsi chtel pomůžu ti s ni kdyz me přivolat mam lvl 31 a zatim ji taky nemám - nick mam Darkzur tak si me přidej do přátel kdyby jsi chtel;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebujes Tonsil stone aby te to nezabilo, ziskas ho klepanim na dvere v jedne casti mesta, sviti tam lucerny.

Velci bossove, jako treba amelie maji slabinu v nohach, staci se drzet u nohy, mlatit do ni rychlou zbrani, ona pak skloni hlavu a je omracena, pak staci visceral attack ktery ji ubere velkou cast zdravi.

Po zabiti Blood starved beast je moznost ziskat Ludwig's Holy Blade, od teto chvile se me zda hravelice zjednodusena, uzasna zbran, hlavne po vylepseni se snizi scaling na B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

headhot mě by vážně zajímalo kam na to chodíš první jsi psal, že za 5 hodin jsi dal 50 levelů, ted za hodinu 40 mezitím nic...to jsi v polovině hře s levelem 150 ne?

129 lvl jsem tedka, v te univerzite je davam vsechny na jednu ranu a mas cca 23 tis za 25 sec a nejvice trva teleport do dream a zpatky. Chci mit skill 99, ktery pridava nejvetsi dmg.

V demons souls jsem prvni hru koncil nekde na 230 lv, dark souls diky glitchi na 720 lvl a dark souls 2 taky asi 250 lvl a bloodborne bych chtel taky nekde okolo 200 lv skoncit. Nevim,jake je maximum. Jediny problem je v tom,ze mi casto lezou pvp do hry,ale zase mi to dava hodne krve. Ten mec co mam ma rychly charged a vyborny dosah. takze vetsinou dostanou utok ve dverich a pak parry a smrt.

Mam rad proste farmu, vezmu si vino popijim a farmim, nepotrebuju hru projit celou a to z duvodu,ze chci mit platinu a nechci to hrat 2x,kdyz za 14 dni vychazi znova Dark Souls 2 (jeste neni trophy guide)

a jsem si to myslel,ze je to ten blbej stone,co jsem dostal nahodou. Do te lokace se clovek dostava z cathedraly,akorat pred analkou, uhnes doleva, probehnes lesem,kde na tebe budou strilet, pak si rozsvitis lampu a jde vpravo,kde bude barak a tam ho dostanes. Nevim jestli neni podminka zabit witch bosse

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu