Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

tak já moc nejsem na tohle glitchování a využívání chyb, pak to dost ztrácí smysl

jinak když už chceš tak mermomoci rychle nahonit levely tak se nevracej tam a zase zpět...nakup si za 1200 bold hunter´s mark... po použití tě to vrátí k lampě v dané lokaci a všichni nepřátelé jsou obnoveni

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ne ke dveřím, ale do takové katedry, kde mě chytl takový duch do vzduchu a zabil mě. Nedalo se nic dělat. Probudil jsem se u lampy, takže na něj něco potřebuju.

kde konkrétně by to mělo být, na to jsem asi nenarazil...

Jinak ten tonsil stone je v baráku dostupný až po zabití čarodějnice (zkoušel jsem to před bojem a nic jen se ozývali skřeky a po souboji mi to dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten kamen potrebujes viz zpatky napsano popis cesty.

dante: pred analkou se das doprava, seskoci po baraku dolu, narazis tam na borce s pytlem, pak dole jsou dva s puskama a pak jeste dva borci se sekorou a dva "lizardi" co davaji gem.

Na zemi je kruhovy portal a pak jsou obrovske dvere,jak k nim prijdes, objevi se nejaky vyboj a neviditelna ruka te chytne a zabije. Pokud mas ten kamen,hodi te do skoly, kde se tedka levelim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

129 lvl jsem tedka, v te univerzite je davam vsechny na jednu ranu a mas cca 23 tis za 25 sec a nejvice trva teleport do dream a zpatky. Chci mit skill 99, ktery pridava nejvetsi dmg.

V demons souls jsem prvni hru koncil nekde na 230 lv, dark souls diky glitchi na 720 lvl a dark souls 2 taky asi 250 lvl a bloodborne bych chtel taky nekde okolo 200 lv skoncit. Nevim,jake je maximum. Jediny problem je v tom,ze mi casto lezou pvp do hry,ale zase mi to dava hodne krve. Ten mec co mam ma rychly charged a vyborny dosah. takze vetsinou dostanou utok ve dverich a pak parry a smrt.

Mam rad proste farmu, vezmu si vino popijim a farmim, nepotrebuju hru projit celou a to z duvodu,ze chci mit platinu a nechci to hrat 2x,kdyz za 14 dni vychazi znova Dark Souls 2 (jeste neni trophy guide)

a jsem si to myslel,ze je to ten blbej stone,co jsem dostal nahodou. Do te lokace se clovek dostava z cathedraly,akorat pred analkou, uhnes doleva, probehnes lesem,kde na tebe budou strilet, pak si rozsvitis lampu a jde vpravo,kde bude barak a tam ho dostanes. Nevim jestli neni podminka zabit witch bosse

No já hraju jen offline. Asi je lepší online. Já jsem schopný nahrát 40 000 zhruba za hodinu, takže z toho mám maximálně 5 bodů. to je nekonečný příběh :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak o škole jsem věděl, ale právě díky loadingům a reálnému času máš těch cca 40k za tak 4-5 minut proto není dost možné za hodinu dát 50 levelů... ne z 80 na 130 kde level stojí sakra hodně.. jo pokud bereš jen čistý čas pak jo, ale s loadingem a se vším ostatním ten čas brutálně roste. přesouváš se navíc z druhého patra dolů.. první patro je tak 20k a druhé tak 20-25

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra vlezl jsem s 15k k tomu třetímu bosovi dole v old yharnam, ten s tim krvavim prostěradlem na hlavě.. je na něj nějakej fígl nebo se musí usekat?

Jinak ten old yharnam vypadá fakt skvěle

Upraveno uživatelem Mígl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ještě horší než jsem psal :D to je reálně za 3 minuty jen 13000 já psal za 5 40000 :D dostáváš mín expů jak já ...já tam měl 1427 asi je to posunem ve story dál.... jako je to dobré místo na farmení :D ale tímhl máš reálně 260000 za hodinu (skutečnou) mě moc nezajímá herní, když loadingy tam jsou šílené :) lepší je pro mě delší trasa bez loadingu, 260000 to máš ted na mém 56 levelu na zhruba 12 levelů :d proto mi nebylo jasné jak jsi mohl dát za hodinu 50 levelů od tvojí 80ky protože tam ten level stojí jiné peníze na 100. levelu okolo 60000 ono reálně ta hodina co ty říkáš..herní je ve skutečnosti tak 10 hodin grindování přinejlepším :D. Tys právě nezmiňoval herní hodinu, ale za hodinu :) a to mi přišlo brutálně nereálné, beru zpět...tohle je dobré místo ale nedokážu si představit tohle dělat těch 10 hodin :) nezáživné pro mě a ochuzuje to tu hlavní nápln..souboj s těžkými bossy :). Později bude lepší místo na farmení, doporučuju postoupit v příběhu za místo, kde bojuješ s Micolashem.

jsem si oddychl, že jsi přišel na něco brutálního co nevím :D mě osobně se víc vyplatilo kvůli nahrávacím časům objevit se v druhém patře.... zničit tam všechny cca 20k jít dolů vybít učebnu cca 20k a použít ten bolt hunter´s mask

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten kamen potrebujes viz zpatky napsano popis cesty.

dante: pred analkou se das doprava, seskoci po baraku dolu, narazis tam na borce s pytlem, pak dole jsou dva s puskama a pak jeste dva borci se sekorou a dva "lizardi" co davaji gem.

Na zemi je kruhovy portal a pak jsou obrovske dvere,jak k nim prijdes, objevi se nejaky vyboj a neviditelna ruka te chytne a zabije. Pokud mas ten kamen,hodi te do skoly, kde se tedka levelim

Ha, tak to místo jsem našel :D :D už vím oč jde :D problém byl že já jsem to našel a jak jsem viděl se něco objevovat tak jsem raději zdrhl, protože jsem nechtěl umřít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní progress..došel jsem k třem týpkům to bylo slušný..nečekal jsem že bude bossfight před foggate :) Nicméně na druhý pokus šli dolů...

Potom jsem pobil napoprvé toho jezerního pavouka..

A před chvilkou jsem prošel first chalice dungeon ..vše až na undead giant napoprvé..

Trochu začínám přemýšlet že do hry měli dát variantu pro veterány a rovnou NG+..

Hrajete někdo s kanonem? Já jsem s ním celkem solidne naložil těm třem duchům..použil jsem ten kostní prach co zvyšuje dmg a booom..za půlku hp..docela bomby..na větší enemáky je to parádička..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu