Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak je hlavni,aby amelie byla mrtva, pak se u nekterych baraku rozsviti svitilna a zmeni se konverzace. Pokud neda hnedka,tak dream a zpatky. Carodejnice je dulezita pouze na runy.

Ten kamen se jmenuje Tonsil Stone

Ohledne insight, tak jsou dulezite,aby se treba zpristupnil boss a to zrovna v te lokaci,kam chces jit. Pri 40 insight bude viditelny a mozne ho zabit

Ok zkusim to dál, ale našel jsem na netu, že ten kámen dá i nějaký vesničan ve Forbidden forest, ale tam ještě nejsem.

No počkej, já ten insight pořád udržuju na těch 14, takže to je špatně? Jakože se mi nespřístupní ostatní bossové? To nějak nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teoreticky ten kamen ma davat vice lidi, vzdy to musi byt barak s rozsvicenou lucernou. Jinak kdyz mas 16 ins. tak se ti v lokacich objevuji nova monstra.

Jinak to zalezi na tobe, pri multaku za zabite bossy dostanes taky insight.

Hrac: tak se ti hra strefila do stylu, my co mame zelvi styl za stitem si musime zvykat na 2h zbrane a evade. Akorat me posledni dobou vadi,jak se objevi vetsi mistnost,tak nevim,jestli tam bude boss ci ne. Ta mlha mi fakt chybi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dorazil 4 bossáka, no bossák, to byly nějaký malý zrůdy s vyrážkami, ale bylo to lehký, hned na poprvé. Ta lokace s těmi čarodějnicemi, fakt hustý a v tom lese 20 pistolníků, když to spustili, měl jsem co dělat abych přežil. Jsem zvědav zítra, co mě čeká dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?

tak epicka zbran ludwig sword, no co na to rici. Je dlouha a rychla a bossove padaji jak hrusky (lze ziskat po tretim bossovi, kde se vam v chramu otevrou dvere, kousek od lampy a vytahem do veze) Jinak uz mohu poprve vyvolat ritual v dreams

Jinak je to stejne zajimave podane to otvirani lokaci, zabijete bosse a otevrou se nekde dvere, zadna napoveda,proste je najit

Prosím tě, kterého třetího bosse máš na mysli? Ty dveře mám pořád zamknuté. Takže asi myslíš tím třetím Blood-starved Beast? Toho ještě musím porazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo blood starved

je zajimave,ze tedka zablesky od toho monstra, co prenaselo do jine lokace, je mozna po zabiti jednoho bosse videt vsude kde se nachazi:) a ze ji tam je pozehnane:D

Jo ten záblesk si pamatuju, že byl ned vedle toho kostela. Už ani nevím kam mě to přeneslo, ale myslím, že to není důležité, nebo se tam jinak nedostanu? Musím se nechat přenést?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lampu hned po boji jsem aktivoval, ale nevím která brána se mi měla otevrit? Ta brána je zavřená, není to tím že mám insight. Jen 13, teď jak jsem vylezl z té katedrálu mě zabil duch a objevil jsem se v nějakým vězení nebo co to je.

Upraveno uživatelem Umberto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud sis aktivoval lampu,ktera nesla minout,tak se tam dostanes.

umberto: z cathedral ward hnedka doprava,jak se tedka otevrela brana a az uplne nahoru na vez. Az ziskat tu relikvii na mec, tak mec stoji 20000 tisic krve a pistol 10000

Tak už vím kde to je, člověk musí odbočit do práva ješte uvnitř katedrály:-) zítra si jdu pro něj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakou dobu jsem se dost podstatně trápil s Blood-Starved Beast, zde jsem poprvé zazvonil o pomoc a musím říct, že už jsem byl fakt naštvanej... ale přišli dva hráči a pomohli, neváhejte to využít, když už nevíte kudy kam (teda pro HC hráče to není :)

Taky jsem se zasekl na Tonsil Stone, který snad nikdo nevěděl kde získat : už to vím přesně - lokace Forbidden Woods, chalupa a u ní jsou psí klece. Odbočka do Forbidden Woods se lehce přehlídne řekl bych. (snad toto není spoiler).

Mám fakt vlny, kdy to chci zabalit a teď zas jsem v euforii :D Jdu spát !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, tak vcera jsem nasel nejuzasnejsi runu, ktera vam prida 15% staminy navic, coz v mem pripade znamena 12 utoku za sebou 1H, samozrejme cim vice dame do staminy, tim vice budem utocit. Extremne dulezite na nahodne huntery a podobne, kteri jsou zde pouze jednou a po zabiti zmizi. Kolikrat jsou tuzsi nez boss.

Co tedy potrebujeme:

Mit otevrenou lokaci Forbidden Woods (zde najit cestu k bossum Shadows, na ceste k nim, je mozne kousek od lokace najit modre alieny, kde se nachazi jina verze a to Boosts Max Stamina (+10%)) a zabit bosse Shadows, nasledne dojit do lokace Byrgenwerth,ktera je asi nejkratsi lokace ve hre. Zde vlastne jen najdete klic a otevrete lokaci k bossovi zvanou Moonside Lake ( zde sedi borec na zidli muzete ihned zabit a ziskate runu Eye (diky teto rune mate sanci,ze ziskate vice predmetu z nepratel, super na farming). Zde se nachazi boss,ktery patri mezi nejlehci ve hre a to Vacuous Spider.

Tactika: Rozbehnout se ihned k nemu a vyhnout se malym pavoukum a mlatit ho ze strany, klidne pouzijte charge utok (extremni dmg) I kdyz se portuje pryc je idealni do nej mlatit. (Na cely souboj, mne stacil jeden fire svitek, doporucuji pouzit,je to jedna z jeho weakness). Pote co se portne jinam, tak ma dva nove utoky. Prvni utok ze se trochu zvedne a zacne hazet ledove strely, idealni pouze kotouly. Druhy utok je specificky, vytvori takovy ledovy vodotrysk. Poznate,ze si lehne na zada a pak ho vystreli. Idealni utec dale. Pak uz se to jen opakuje. Pavouky absolutne ignorujte,je zbytecne je zabijet. Pokud se nemuze dostat k bossovi,doporucuji se rozbehnout a skocit. Pokud umite jump a utok,tak mate vyhrano.

Po zabiti se dozvite,ze jste prerusili ritual a tak nejak vse tedka uvidite jak ma spravne vypadat.

Objevite se v nove lokaci, kde konecne uvidite toho hnusneho pavouka v plne krase (je to lokace cathedral ward, pred Amelii se jde doprava, lokace kde vas neco neviditelneho teleportovalo do Lecture Halls) Nechate se opet chytit a jste preneseni do druheho patra, kde staci najit pavouciho muze a da vam tuto runu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten hunter v Byrgenwerthu my dal zabrat zatím nejvíc v celé hře.. (to i ten s tím minigunem se odporoučel skočit sám dolů). Fakt jsou tuhý jak blázen..já se včera ještě utkal s jedním na mostě v takovém šíleném hradu kde jsem potkal nějákýho magora (Micolash,the nightmare host) psycho blázen..nejtěžší bylo ho najít vždycky jinak na pohodu fight..teď se v té lokaci snažím přejít most co spojuje dvě části a jsou na něm 3 ty "beholder" hlavy co způsobují frenzy..težkej průchod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten hunter v Byrgenwerthu my dal zabrat zatím nejvíc v celé hře.. (to i ten s tím minigunem se odporoučel skočit sám dolů). Fakt jsou tuhý jak blázen..já se včera ještě utkal s jedním na mostě v takovém šíleném hradu kde jsem potkal nějákýho magora (Micolash,the nightmare host) psycho blázen..nejtěžší bylo ho najít vždycky jinak na pohodu fight..teď se v té lokaci snažím přejít most co spojuje dvě části a jsou na něm 3 ty "beholder" hlavy co způsobují frenzy..težkej průchod..

přijdou ještě lepší, 3 hunteři naráz z nichž jeden tě dá klidně jedním útokem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tři huntery jsem měl když jsem šel na The One Reborn..ty mě taky štvali dlouho..ale nakonec to pořeší 2H sekera..výbornej moveset a když je dostanu do otevřeného prostoru je po nich..problémy mám tam kde nemůžu používat 2H mód. Tam má sekera dost mizernej dosah a vůbec moveset..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu