Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

Kolik jste našli NPC a poslali do katedrály nebo kliniky? Já zatím dvě ženské. Starou babku a mladou blondýnu. Kamarád našel i chlapa na střeše "mlýnu" a já ho tam neměl (nebo jsem jen slepý). Aktuálně jsem před Rebornem, například se nemohu portnout do lokace kam mě poprvé odnesli pytlem a ty potvory už nemám ani po světě. Nevíte jestli se k nim dá dostat i jinou cestou?

Splnil jsem Eileen Quest a mám Oath runu na rychlejší regeneraci staminy. Ten poslední hunter byl daleko težší než zatím jakýkoliv boss. Šel jsem na něho s levelem lehce pod 60. A zabral mi rozhodně víc než 4 hodiny. Určitě to bylo někde přes 30 pokusů. Možná i k 50ti. Ale vyplatilo se, daggery jsou úžasná PvP věc. Když mě to v Nightmare frontier spojilo s někým kdo už má tu kosu z NG+, tak jsem si řikal že je se mnou ámen. Opak byl pravdou... daggery jsou tak rychlé, že si většinu hp co mi ubere namlátim okamžitě zpět.

Co se týče Oath našel jsem další Covenant, zřejmě PvP evil. Ale nepřísahal jsem jim. Jsem dobrák od kosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Oath - přísahy : kde je jako první na kterou můžu narazit? Jsem jako moc nepochopil, že mi dal někdo nějaký Q, viz. Eileen. To je asi tím, že si to nečtu a jsem zvyklej že mi Q někde svítí, což tady nesvítí nikde nic .... bych chtěl vidět mapy na tuhle hru fakt to musí být jako nějaký úplný multi-hyper-tunel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luckass a to jeste jde, ale plati i to, ze ti nejaka vec nekde po 20ti hodinach hrani zpristupni neco na co si narazil nekde po treba 5ti hodinach hrani... takze se vyplati vsechny levely obcas probihat znovu aby ti nahodou i v tomhle smeru neco neuteklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

susperian v jaké části hry jsi? kterého bosse máš za sebou? ono vše má časovou přijímku první lokace je dostupné jen na začátku hry

quest s Eileen mám splněn... Oath runa za ni je, že ihned poté, co přestanete spotřebovávat staminu, tak se vám začne doplňovat ....ihned :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

susperian v jaké části hry jsi? kterého bosse máš za sebou? ono vše má časovou přijímku první lokace je dostupné jen na začátku hry

quest s Eileen mám splněn... Oath runa za ni je, že ihned poté, co přestanete spotřebovávat staminu, tak se vám začne doplňovat ....ihned :)

Tak momentálně jsem zabil 5 bossů, podle pořadí. Myslím, že teď mě čeká ten les, kde je shadow, ale ten jsem ještě nenašel. Ještě chci najít ty vrata, kde to po mě chtělo to heslo, protože už to heslo znám (myslím si to, když jsem šáhl na tu lebku po zabití Amelie) a teď hledám ten meč po zabití toho bloda, jak se otevřou vrata v kostele a já vyjedu výtahem nahoru a jsou tam pořád ti blázni na vozíčkách. Všechny truhly jsem prohledal, ale meč nikde. ˇUplně nahoře jsou vrata a píše to, že jsou bloklé, tak se podívám na youtube co s tím.

Edit: Meč už chápu, on se až potom objeví na prodej, co vezmu tu relikvii :)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Furt mi to vrtá v lebeni, jak je to s tou online záchranou. Hraji Bloodborne od 25.3 a ještě jsem neslyšel že by někdo zvonil na zvoneček. Očko jsem měl na 12. Nemám něco blbě? Díky za radu.

to ze nekdo potrebuje pomoc slysis podle zvonu, ktery se zacne ozyvat (vetsinou v castech pred bossem), takze pokud si mel Insight 10 a sel k messengers v Dreams (tam nahore u okna u budovy), a koupil si resonant small bell, tak kdyz slysis zvon, a zazvonis na small resonant bell, tak to zacne vyhledavat toho kdo potrebuje pomoc, a kdyz nekoho najde, tak te to k nemu pripoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze nekdo potrebuje pomoc slysis podle zvonu, ktery se zacne ozyvat (vetsinou v castech pred bossem), takze pokud si mel Insight 10 a sel k messengers v Dreams (tam nahore u okna u budovy), a koupil si resonant small bell, tak kdyz slysis zvon, a zazvonis na small resonant bell, tak to zacne vyhledavat toho kdo potrebuje pomoc, a kdyz nekoho najde, tak te to k nemu pripoji.

Jo takhle, podle velkého zvonu, no já jsem si říkal že nezvoní pro srandu králíkům. Ok musím to zkusit. Jo a podmínka je mít na očku min. 10? protože jsem měl 12 a pak se mi to někdy sníží a po zabití bossáka zvýší.

A kde je ten messenger dreams?

Upraveno uživatelem Miquel Tokac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Hunters Dream vejdes do baraku, pak vyjdes hned prvnima dverma vlevo a hned vlevo je kasna, kdyz mas Insight pod 10 tak je to jen kasna, kdyz mas 10 a vic tak jsou v ni ti mali skreti a u nich nakupujes za Insight.

co se vyvolavani do MP tyka, tak mam pocit, ze tam potom uz nemusi mit Insight vic jak 10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Hunters Dream vejdes do baraku, pak vyjdes hned prvnima dverma vlevo a hned vlevo je kasna, kdyz mas Insight pod 10 tak je to jen kasna, kdyz mas 10 a vic tak jsou v ni ti mali skreti a u nich nakupujes za Insight.

co se vyvolavani do MP tyka, tak mam pocit, ze tam potom uz nemusi mit Insight vic jak 10.

OK, našel a funguje. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu