Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No ja uz tezko, protoze sem mnohem, mnohem dal nez u druhyho bosse ...zrovna v nightmare frontier a to je level za vsechny prachy, hura pro 20fps gameplay xD

a v dreams ho ke koupi nemam, takze sem udelal neco co to znemoznilo.

Ok, tak uz mame video bloodborne dohrany za 40 minut :))

35minut :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se ten planenomet aktivoval v dream, co jsem zabil borce na hrbitove jak jsou ty dva velky (cathedral ward)

ohledne blood rock, da se najit po zabiti micolashe. Otazka je,ktere monstrum pak dava drop toho rare kamene. Zatim nikde nic

jj me se uz taky aktivoval ke koupi o_O

Btw cetl sem zvesti, ze ten blood rock je ve hre snad jen 1 ks, pak dalsi je mozne v chalice dungeonech ziskat? Ale nevim, mozna to by kec, cetl sem to na wikine fextralife v diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ten Chalice (1 sem nejak ziskal, no jako ten pristup), a otevrel se mi ten dung, to ne jako mimo pribeh jo ? Jsou tam 3 ty nahrobky a vsude muzu vlest ? To se nejak generuje vzdycky ?

Jinak mě rozsekal pytlikář a odnesl do Unseen Vilidž :), tam jsem to počistil ale na bosse se nechytám. Mám pocit že někam jdu mám plán a pak naráz dělám úplně něco jiného.

Měl bych jít první do Forbiden Forestu nebo k těm dveřím kde mě ten démon (pavouk) vyhodí někde ve škole a pak jsem se zas dostal do Nightmare něčeho.

Vůbec nevím, jak nejlépe postupovat kam se první vydat :o/

Taky ten první náhrobek kde se portuju je příběhový hlavní a ten vedle (nalevo) je takový jako vedlejší ? A ten třetí to jsou už jen ty speacial místa co ?

dík za info páni :)

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D zalezi co jsi za level.

Ja sem ve Forbiden Forestu, prosel zkrz jeskyni do Iosefky. Pak prosel zkrz starej mlyn v Forbiden forestu udelal si tam zkratku k lucerne a pak sem sel pres Amygdhalu do nightmare frontier, coz je dle meho na jednu stranu velmi pekny level, na druhou totalne shit na vykon...

No a predtim sem byl v pytli a boss co tam je, je vcelku easy. Ale clovek mu nesmi dat sanci zacit utocit, hlavne v posledni tretine jeho zivota je agresivni jak krava. Nato, ze je elektrickej, tak na nej platil docela dost Bolt buff. Sekat mu do nohou, tim ho omracis a davat mu critical hity a nebo mlatit hlava nehlava :D

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoi,potř€boval bych poradit,...zda s€ dá ,když mam tř€ba 6O Blood vial v€ storag€ a v quickbaru u s€b€ tř€ba 15...tak s€ mi při každym zabití,n€bo návr atu do dr€ams doplní automaticky do quickbaru co nosim u s€b€ na dvac€t(od€b€r€ s€ automaticky z€ storag€)...pak chodim s plnym a n€ni mi k nič€mu ,když nacházim nový lékárny.....tak si j€ chci nějak škudlit...a takhl€ musim zas€ po každý smrti,když s€ to doplní jít vyndat do storag€..,-------- jd€ to vypnou to automatické doplnění,,,,j€ to st€jné i s náboj€m€....promint€ za rozbitý €,,,kláv€snici vyhodim z okna:-)thanks for answ€rs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyý máš u sebe 20 a nacházíš nové tak se ti ukládají právě do storage v dreams. Pokud zemřeš automaticky se odtamtud vezmou. Takto to funguje s každým itemem. U věcí co jdou do storage v HD je nalevo takový zeleno/žlutý cosi když je bereš..například sebereš 3 blood vial a uvidíš 1x blood vial štítek a 2x blood vial štítek se znakem na levé straně..to znamená že jedu si sebral přímo k sobe a protože už máš 20 a nepoužíváš li runu na zvyšení kapacity blood vial tak se ty dvě odeslali do storage.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zeleno žluty je ikonka truhly , kterou máš v tom dreams...prostě zmenšená truhla, takže tě to informuje že se ti to tam ukládá:-) Holt japonci jsou divní...a musím říct že až tohle dohraju, tak Zaklínač pro mě bude asi o dost lehčí i na temnou obtížnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se vám zdají bossové z druhé poloviny hry lehčí, než ty ze začátku? U mě to bude způsobeno asi tím, že jsem používal saw cleaver a thaned cane. Od té doby co mám Ludvíka, všechno padá jak šišky ze stromu. Tu sekeru jsem ještě nevzal ani do ruky, plánuju jí udělat fire a kladivo bolt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to mám zatím uplně naopak, tak jsem se na ten Ludvíkův meč těšil a celkem jsem zklamanej. Myslel jsem že to bude lepší dělo, nebo s tím jestě neumím dělat. A jsem zatím ve hře teprve po třetím bossovi a level něco kolem 36 takže to může být klidně i tím, nsad se to časem zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad Ludvíkův meč: na startu jsem na blind zvolil sekeru a klasickou bambitku. Meč se moc líbil a moc jsem ho chtěl, ale při stejném upgradu jako sekera (+6 a 3 sloty) mi teda přijde sekera výrazně lepší a to i díky dosahu. Takže sekera je opět hlavní zbraň a jsem zas spokojenej parchant. V meči mám fire runu, což je na některé moby dost efektivní. V sekeře jedu jasně na co nejvyšší psych. dmg.

Momentálně šetřím na dělo (30str.), doufám že bude stát za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju jen se 16 str, abych mohl používat sword +9. Zbytek dávám do skillu, daggery zatím v PvP nenašli přemožitele, mám je na +9. Už jsem měl 7 invadů a ani jeden jeden mě nebyl schopný dostat pod půlku HP. A to se divím protože v DS jsem byl v PvP hodně špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říkáte na ty dungeony? Mě to nějak nebaví. Byl jsem v prvním a zabil jsem tam dva bossy, pak jsem musel skončit. Nevíte kolik je tam pater? Dá se vůbec ten dungeon dohrát a je za to nějaká odmněna nakonci? Ten dungeon se jmenuje Pthumerian Labyrinth.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju jen se 16 str, abych mohl používat sword +9. Zbytek dávám do skillu, daggery zatím v PvP nenašli přemožitele, mám je na +9. Už jsem měl 7 invadů a ani jeden jeden mě nebyl schopný dostat pod půlku HP. A to se divím protože v DS jsem byl v PvP hodně špatný.

Ja si je koupil taky, ale SKILL mam low, takže žádný velký dmg. Pokud jsem se zatím soustředil na STR tak je asi blbost teď jet SKILL na zvýšení dmg dagerů co ? :o/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si je koupil taky, ale SKILL mam low, takže žádný velký dmg. Pokud jsem se zatím soustředil na STR tak je asi blbost teď jet SKILL na zvýšení dmg dagerů co ? :o/

Můžeš je mít v tom případě jen na parádu, I když mám STR jen 16 stále mám s Ludvíkem slušnou dmg. Bohužel daggery se scalujou pouze se SKILL a ARCANE. STR je tam k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo tak jestli ENB delal na ty oficialni guide prirucce tak jak dela ty jeho guide lets playe ted na bloodborne, tak to bude dobra nuda to cist :D , to bude kazdy druhy slovo shit shit, oh man, oh dude, cikr bem bem cikr bem atp...

Susperian ty dungeony jsou ale co by cloveka u ty hry melo drzet dlouho. Ale nejsou delany na jednoho hrace (to bude asi dost stereotypni porad), ale spis na coop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu