Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cau. Bloodborne zatim nemam, tak se zeptam blbe: Funguje to jako v Diablu, ze kdyz hru clovek projde jednou, tak ma stash plnou veci co muze pouzit s novou postavou?

Ty speed-runy snad nejsou mozny po prvnim zapnuti hry, ne?

BTW, to jak je postava nesmrtelna behem otevirani brany, to vypada trochu trapne tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi v nightmare, takze jakoby stale ve snu a kazde dvere jsou brany do dalsiho snu. A ve snu taky neumiras,kdyz prechazis z nocni mury do dalsi,je to uprk tveho mozku jeste k horsi casti,ale stale bez smrti. Pri prechodu neumiras,ale v prubehu hry tolikrat,ze vlastne pak budes rad. A diablo a bloodborne, to je jak srovnavat splasky s champagne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi v nightmare, takze jakoby stale ve snu a kazde dvere jsou brany do dalsiho snu. A ve snu taky neumiras,kdyz prechazis z nocni mury do dalsi,je to uprk tveho mozku jeste k horsi casti,ale stale bez smrti. Pri prechodu neumiras,ale v prubehu hry tolikrat,ze vlastne pak budes rad. A diablo a bloodborne, to je jak srovnavat splasky s champagne

trošku moc překombinované :D ale pointu chápu, já jen jestli to má pointu, ale asi nemá prostě nightmare = ta oblast ve které hraješ...kdekoliv

s diablem nesouhlasím je to perfektní hra, akorát odlišný žánr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže brutální haluz odemkl jsem novou zbran logarius wheel díky wheel Hunter Badge :) samozřejmě jako vždy se dá získat zabitím ale to pak asi nepovede "snad" k Oath runě... po získání poslední oath runy je na stolku ve forsaken cainhurst castle u královny unopened summons... ta se dá předat alfredovi a ten vám dá odznak :D nějak nelichotivě o vilebloods mluvím celou dobu, takže počítám, že se z aním musím vydat do cainhurst catle... uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dungeony jsou nudne, krome tech s oznacenim 5. Ty maji snad obtiznost ng+++ a vice. Bossove maji nove ability,ale daji se. nejhorsi je ten mozkovy zabijak. Furt dava stun, jedine sekerou pres sloup.

jinak odzkouseno,aby clovek videl vsechny tri konce,tak si staci ulozit save a pak ho vzdy po trophy uploadnout zpet. Dungeony ktere mate rozehrane zustanou i v ng+,takze pak se muzete venovat jen kralovne,pokud ji jiz nemate zabitou.

To farmeni veci je fakt otresne, vzdycky padne max na jeden ritual a nektere predmety hledat je des. zatim jen jeden blood rock:(

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ty SAVE , je asi rozdíl jestli hraješ offline nebo online co ? U online se to ukládá na server , teda přišlo by mi to logické. Taky vyšel nějaký návod na kopírování věcí... doufám že funguje jen pro offline play. Jinak by ta hra byla děsně devalvovaná.

Hraju online, vždycky a všechno :)

edit: jinak jsem testoval v Nightmare když jsem tam měl hráče, že nejde úprk do HD. Tak jsem dal ve hře options , system a exit game. Myslím, že je to téměř insta odpojení.

DOTAZ: jel jsem teď kočárem do další lokace (ale běhám ve hře celkem chaoticky celkově), v jaké fázi hry asi jsem ?

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde to offline i online neni v tom zadny rozdil. Ja taky hraju furt online, offline jen kdyz me to vykopne.

Jinak ja jsem stejne v ng+ me ta hra bavi a zhlediska,ze zvladam 5 urovne bossu,tak bude ng+ pohodicka az tedy na krale.

Jsi v lokaci ktera se da vynechat,takze to zalezi na tobe. Akorat je tam hustej boss

tady jsem nahral neco:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, já nevím, ale ty runy mi přijdou docela trapné. Runa, která ti přidá jednu lahvičku krve, fakt bomba :D Nebo sníží fyzické poškození o 3%. fakt 3 rpocenta? Joo. Nevím, ale přijde mi to ubohé. Kdyby snížení o 30 procent, takřeknu, že to má nějaký smysl. A k čemu jsou ty covenanty? Co doplňují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pěkně jsem to posral, protože ta Elie, či jak se jmenuje, mi něchtěla dát žádný úkol, tak jsem ji "omylem" zabil. Takže mám smůlu. Akorát na toho Huntera co je na hřbitově jsem narazil, ale porazit ho je prostě nemožné, to bych musel mít level tak 150. Mám 50.

P.S. Omlouvám se za dva příspěvky, nějak jsem se překlikl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu