Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

tak najdes i runu, ktera ti prida 100 bodu k rezistenci na vsechno, takze to zas tak nehatuj... a az bude jedna lahvicka (ja mam runu na 3 lahve navic) rozhodovat mezi zivotem a smrti, tak budes dekovat :)

30% buff na neco by pak nebyla souls hra, ale diablo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

runy jsou perfektní mám ted aktivní 2 runy + 10% blood echoes, +20% blooed echoes a +15% Staminy... 3% snížení poškození všech útoků je saka hodně až tě nepřítel místo 4 ranami zabije 5, tak budeš rád a jak píše Thoca.... už se mi stalo, že jsem u bosse byl s 20 ampuleme a použil je do jedné a s poslední přežil...takže tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak najdes i runu, ktera ti prida 100 bodu k rezistenci na vsechno, takze to zas tak nehatuj... a az bude jedna lahvicka (ja mam runu na 3 lahve navic) rozhodovat mezi zivotem a smrti, tak budes dekovat :)

30% buff na neco by pak nebyla souls hra, ale diablo :D

No joo, ale mě to přijde jako strašně uměle natahované. Tím, že ti hunteři a někteří bossové jsou přehnaně obtížní. Už mě to trošku přestává bavit. Věnoval jsem hře fakt hodně času a nepřijde mi, že by se mi nějak extra odměnila. Nevím, ale pokud ve hře nahraju víc jak 30-40 hodin, už mě to přestává bavit. Pořád jen lokcae, na konci ♥♥♥♥♥ na kterého to musím 20x zkoušet a pořád dokola. Příběh téměř nulový, protože z těch úlomků rozhovorů, se dá vyčíst tak kulové. Hra mě strašně bavila, ale je to fakt natahvané a k nováčkům absolutně netolerantní.

Ale nepopírám, že je to kvalitní hra, o tom žádná...jen už na to ve svém věku asi nemám nervy :)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Susperian, no pokud mas pocit, ze na hru nestacis, tak je nejlepsi zacit znovu s novou postavou, nedelam si prdel. Kdyz tenhle styl hry nehrajes, nemuzes cekat a ani se zlobit, ze to pri prvnim hrani nepujde. Vyhoda toho, ze to rozehrajes znovu je ta, ze tu hru uz znas, vis na co si dat pozor, vis tak nejak jak by si chtel levelovat postavu, nebo kde se dobre farmi atp. Urco ted mas body ve statech, kde bys je treba ani nechtel mit nebo nepotreboval. Nova hra s novou postavou, pak najednou pujde uplne sama, aspon do nejaky casti, kde uz budes rozehranej... ja sem level 60, ted sem u ROMa, kktskej boss, ale musim ho dat D: a pouzivam Ludwigs sword a zjistil sem, ze to je naprd, protoze neleveluju Arcane :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Susperian, no pokud mas pocit, ze na hru nestacis, tak je nejlepsi zacit znovu s novou postavou, nedelam si prdel. Kdyz tenhle styl hry nehrajes, nemuzes cekat a ani se zlobit, ze to pri prvnim hrani nepujde. Vyhoda toho, ze to rozehrajes znovu je ta, ze tu hru uz znas, vis na co si dat pozor, vis tak nejak jak by si chtel levelovat postavu, nebo kde se dobre farmi atp. Urco ted mas body ve statech, kde bys je treba ani nechtel mit nebo nepotreboval. Nova hra s novou postavou, pak najednou pujde uplne sama, aspon do nejaky casti, kde uz budes rozehranej... ja sem level 60, ted sem u ROMa, kktskej boss, ale musim ho dat D: a pouzivam Ludwigs sword a zjistil sem, ze to je naprd, protoze neleveluju Arcane :D

zbytečné hrát znova postavu může zlepšit i teď a snadn :) pokud říká, že po tom čase se ted dostává do stavu, kdy neví jestli hrát nejlepší je boostovat postavu, kterou má, i když hru zná bude začátek jednodušší ale i tak prasárna

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Susperian, no pokud mas pocit, ze na hru nestacis, tak je nejlepsi zacit znovu s novou postavou, nedelam si prdel. Kdyz tenhle styl hry nehrajes, nemuzes cekat a ani se zlobit, ze to pri prvnim hrani nepujde. Vyhoda toho, ze to rozehrajes znovu je ta, ze tu hru uz znas, vis na co si dat pozor, vis tak nejak jak by si chtel levelovat postavu, nebo kde se dobre farmi atp. Urco ted mas body ve statech, kde bys je treba ani nechtel mit nebo nepotreboval. Nova hra s novou postavou, pak najednou pujde uplne sama, aspon do nejaky casti, kde uz budes rozehranej... ja sem level 60, ted sem u ROMa, kktskej boss, ale musim ho dat D: a pouzivam Ludwigs sword a zjistil sem, ze to je naprd, protoze neleveluju Arcane :D

Já si myslím, že nemám špatnou postavu, jen tak nějak už nemám nervy na to uskakování a pořád být na pozoru, vždyť to je opruz. Chci se vylepšit tak, že jen budu chodit, sekat a zabíjet :) Vím, že je to asi krapec nemožné :) Mám lv 50, používám sekeru, kterou mám vypelšenou na poslední twin úlomky, protože ty další jsem teda ještě nenašel, ty snad ani neexistují :) A mám Vitality 27, Endurance 20 mám pocit, Sílu 27 Skill 17 A ty poslední dvě každá 9. eště používám občas ten meč Ludvik, který mám taky navýšený o poslední twin úlomky. Ono je zvláštní, že ten meč mi ukazuj, že má víc bodů než sekera, dokonce i ty písmena má lepší B a Cmám pocit a stejně když seknu sekerou, tak vezme asi o 30 bodů víc než meč. Tohle mi prostě nejde na rozum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas postava postavenou jako ja, takze nevim duvod menit. Sekyru pouzivam v prostranstvi a ludwig na bosse a v pohode si vystacim

Mě akorát nejde na rozum, že sekerou jedním sekem 167, mečem 112 a poškození mi ukazuje u sekery 152 + 78 písmena C E D a u meče 160 + 84 a písmena B C B, takže mě logicky napadne, že budu ubírát víc. Nechápu tenhle jejich systém. To asi musím být Japonec, abych to pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem všechny možné typy útoků, abych věděl kolik to dává a vždycky dávala víc sekera. Ať normální, nebo rozložená. A na "normální" běžné nepřátelé s vidlema, sekáčkem atd stačí jeden dva seky, ale i tak prostě sekera ač je slabší dávala víc. Je to postavené na hlavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V souls sériích funguje i tzv. counter attack nebo sweet spot systém..counterattack je když yasáhneš protivníka když je v útočné nebo úskočné animaci..dostane při zásahu od tebe víc dmg. To v této hře funguje. Sweet spot netuším ale šlo o to že třeba u halaprten (v této hře sekera v 2h režimu) dostal nepřítel víc dmg když si ho trefil přesně čepelí než když si stál např. přímo u něj a trefil ho "rukojetí" spíš..Tyhle všechny proměnné tam jsou spolu s typem útoku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyr Logarius Boss - jako wtf, zvonil jsem si pred bosem nekolikrat nikdo neprisel, fakt na to nemam nervy na tohle

Jo a nerikejte mi ,že hra nescaluje lvl podle tve postavy, prijde mi to porad stejne tezke.

1230 live, boost stamina, sila asi 33 a Martyr Logarius Boss jak tam zacne litat a hazet mece, pecka... navic jednou ten mec co musis znicit hodil tak ze se bugnul v texture, parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu