Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj

http://navodycesky.cz/ps4/bloodborne-kompletni-pruvodce/

kompletní průvodce je aktualizován, dnes přibylo:

doplněny zbraně na blízku už je hotovo 13 (chybí jen 2)

doplněny runy z původních 17 run je jich ted už 30, včetně 3 oath run, můžete najít i lokace run, které přidávají 10, 20 a 30% Blood Echoes navíc.... pokud aktivujete současně, tak je to 60% extra.

DNES ještě přichystám střelné zbraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokončil jsem hru, a už jedu NG+ zatím jsem na 101 lvl a je to jen taková procházka po první lokaci, ještě půjdu zkusit bosse. A +9 Burial blade je masakr, při 2H charge atacku dává knockdown i těm borcům s cihlou. Dokonce s ním mám o cca 15% větší dmg než s Ludvíkem se stejnýma blood gemama. Už vím do čeho půjde příští blood rock :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to extra oříšek..už deset pokusů..dát mu parry zbraní je jedna věc ale kolikrát jste daleko a nestihnete nebo je tma terénní nerovnost a místo visceral attack jen normal hit..to je dost demotivující zvlášť když už je to 10 pokus potom co musíte proběhnout yahrnam nafarmit flašky a vyčkat několik minut než se popřesouváte díky tomu vyjebanýmu loadingu, kterej ale spoustě lidem nevadí (asi v tý hře jen sedí na zadku a kochaj se hodiny)..dokud nepadne nejdu spát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No od půlky jsem ho zabil v pohodě, šlo jen o to načasovat combo útok. Jak přecházel mezi fázema stihnul jsem do něho s +10 blade od mercy v dualu vysypat celou staminu. A to stačilo aby hned šel do další a při přeměně umřel. První boss v NG+ dole. Měl obrovské množství HP. Jediný rozdíl kterého jsem si všiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ho zabíjím jen parry ale je to těžké..nerovnosti už my několikrát z visceralu udělali obyčejný hit, nebo se stihne recovernout. Některé ty jeho zatáčecí slide útoky jsou taky někdo dost weird..umlátit ho s jeho hp ho rozhodně nemůžu..používám sekeru a nasypu do něj při přeměně tak 1700 dmg..což je jedno parry takže k smíchu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No od půlky jsem ho zabil v pohodě, šlo jen o to načasovat combo útok. Jak přecházel mezi fázema stihnul jsem do něho s +10 blade od mercy v dualu vysypat celou staminu. A to stačilo aby hned šel do další a při přeměně umřel. První boss v NG+ dole. Měl obrovské množství HP. Jediný rozdíl kterého jsem si všiml.

mě teda přišel o dost akčnější jak při prvním střetu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hráč, zřejmě chlemtáš dobrý matroš :D

Osobně jsem musel bohužel hru odložit na zimu, teď ani přes leto nebudu mít čas se hře moc věnovat a učit se ji. Hrál jsem ji chvilku v neděli večer, skoro jsem vymlátil celý level k prvnímu bossovi, ale ten mne sejmul. No a včera večer jsem to po pár dnech znovu zapnul a vydrtila mne čtyřčlená skupina vesanů. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můnšajnku :)

Byl to horor komplet..souboj težký jak blázen, loadingy každou chvíli (po nepovedeném souboji zpět k lampě, od lampy k jiné lampě, nafarmit a pak zase k lampě) a takhle asi 10x za sebou než se povedlo takže si umíš představit jaký to byl pro mě výkon..a pak mě dorazilo to co následovalo..kdo ví ten ví...na to sem absolutně nebyl připravenej a naprosto to nečekal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu