Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

zatím nezažil..klerik padl bez problémů ..ale bojím se jak v pozdější fázi hry..tu hazíte levely přes 100 a já mám 66 zatím :)

tak vsude pisou za dokonceni hry je fajn mit 70-100 lv. A ono kdyz chodis dungeony a mas runy na 60% krve tak to fakt lita silene. No ja tedka trpim v cursed dungeonu s ohnivym psem. Jinak jak vam hori chaloupka:) tak se vam tam za insight objevi vyborna zbroj. Takze jsme ji vymenil misto te puvodni hunter´s gear. Obcas je fajn to kontrolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

koupil jsem si novy armory co byli v nabidce, jinak na wiki nove predmety nejsou. Jedine nove veci a gemy pouze padaji v dungeonech 5. takze dodelam ten true ending a budu travit cas v dungeonech. Jeste jsem nenasel chalice na ten druhy typ dungeonu.

1,3,4 jsou trophy vstupy a ten druhy musim snad najit v tom prvnim uvidi se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ja sem dneska rano dal konecne ROMA a vcera Amygdalu (fakt easy boss, nevim proc sem ji predtim mlatil jen do zadnich nohou :D) a sem v Unseen Village v druhy casti, a to je zas level na kks, hlavne ty socky se zvonkama.

Btw vcera jak vysel patch, tak to vypada ze trochu snizil loadingy a hlavne vylepsil fps v levelech, coz hodne pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uROMA sem propasl prvni setkani, resp sem u nej blbe chcipnul. Na prvni setkani musi byt fakt easy, protoze mu clovek da pulku zivota nez k nemu spadne prvni pavouk. Ale pak sem nejak zazmatkoval, skocil mi pavouk po hlave po nem druhej a byl sem dead. Pak sem ho dal asi az na 5ty pokus, mozna na vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hráč to je spojl jak prase vlastně nejdůležitější ve hře a je to Gehrman :D, ale zas kdo by to nečekal :D

Spoiler: Já sice pochybuji, že se tak daleko dostanu, ale kdyby přeci náhodou, tenhle boss je finální a pak jsou titulky? Já četl, že finální je nějaký Moon Presence, tak jak to tedy je? Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo kdyz sezenes 3x cord a sniz je pred bojem tak se objevi ten Moon. Na oba staci ty rychly diky. Je to docela easy souboj. Zatim plati,ze vsech souls hra jsou finalni bossove easy. No uz jedu NG++ a zatim pohoda. Je videt,ze zde byl kladen duraz na dungeony a hra neni tak tezka jako treba dark souls. Jeste tedy kralovna a mam platinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo kdyz sezenes 3x cord a sniz je pred bojem tak se objevi ten Moon. Na oba staci ty rychly diky. Je to docela easy souboj. Zatim plati,ze vsech souls hra jsou finalni bossove easy. No uz jedu NG++ a zatim pohoda. Je videt,ze zde byl kladen duraz na dungeony a hra neni tak tezka jako treba dark souls. Jeste tedy kralovna a mam platinu.

Jsi šílenec :) A ta královna, to je taky boss? Nebo jen kvůli trofeje? A co ta koruna co tady furt řešíte? Co to je a k čemu to slouží? A pořád nevím k čemu jsou ty covenanty a z koho vypadávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ng+ jsem prosel bez smrti. S blade of Mercy je to super, ani se nepotrebujes lecit, jen si naboostovat staminu,aby sis pri hitu ihned vracel zivoty. to neni korunu,je to toto One Third of Umbilical Cords Ta kralovna je hlavni boss v dungeon,akorat se k ni dostat stoji hodne casu a farmeni surovin a ten dung pred ni je cursed. Takze mas jen pulku zivota a monstra jsou silnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez s pls:) mam ash bone oblek a blade of mercy. Delam 3x utok R1 a pri naslednem utoku oponenta udelam R2 a tim prerusim vetsinou jeho snahu utocit nebo tim utok proskocim bez zraneni. Kdyz to dobre nascaluju tak do nej vyplacam celou staminu a pritom se lecim. V bloodborne respektive neni jako by build. Akorat jsem si nahazel do zbrane arcane zraneni a cost -% staminy. Vsechno mam gemy 6 lvl. Na tezsi protovniky pouze cursed gemy,ktere maji +20% a vice utok,ale berou zivoty. Zde plati,ze date vetsi dmg a pres ten utok tu ztratu si vratite. Je to takovy divoky styl skocit bezhlave do souboje

ohnivy pes pokoren v cursed dungeonu. Pro me v tuto chvili uplne nejtezsi boss (kill cca 50 pokusu)

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za preklep jmena :D

No buildy urcite jsou a dost casto se stavi podle zbrane kterou chces pouzivat.:

Ja jedu na ludwigs blade.: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Ludwig%27s+Holy+Blade

kterej se scaluje na STR dex a aracane [a]

50vit - softcap - pak se bonus snizuje

40dex / maximum stamina - softcap

40 str

bb - 10

arcane - 15 [vic zatim nevytahnu]

kdezto burial blade.:http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Burial+Blade

se scaluje ze str [D] - coz je bida na +10 weapon

dex a arcane [A]

mit u burial bladu nahazeny STR je podle me skoda, jel bych to na dex a arcane..

bez s pls:) mam ash bone oblek a blade of mercy. Delam 3x utok R1 a pri naslednem utoku oponenta udelam R2 a tim prerusim vetsinou jeho snahu utocit nebo tim utok proskocim bez zraneni. Kdyz to dobre nascaluju tak do nej vyplacam celou staminu a pritom se lecim. V bloodborne respektive neni jako by build. Akorat jsem si nahazel do zbrane arcane zraneni a cost -% staminy. Vsechno mam gemy 6 lvl. Na tezsi protovniky pouze cursed gemy,ktere maji +20% a vice utok,ale berou zivoty. Zde plati,ze date vetsi dmg a pres ten utok tu ztratu si vratite. Je to takovy divoky styl skocit bezhlave do souboje
Upraveno uživatelem Ad0s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu