Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

no měl jsem nápovědu od hráču (53 like), v místnosti kde je na stropě velký pavouk a pak další malí, ... je tam pak mostek a vede do zdi.. tam je nápověda že "skrytá cesta", já teda nic nenašel.

(lokace kde je boss s klecí na hlavě, Host of Nighmare).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prosím o vysvětlení v kterých momentech se hra ukládá, až když porazím bosse a vyroste tam nová lampa ? Nevím, nechápu :?

Lampy jsou porty, po zabití bosse se téměř vždy (vždy) objeví. Pokud portneš do Hunters Dream (HD) a pak zpět , moby se respawnou, boss už ne.

Po zabití se hra defakto uloží.

Když tě někdo zabije, přijdeš o krev, a respawneš se na lampě a máš šanci získat blood zpět, pokud umřeš dřív než svou krev sebereš zpět (je buď na zemi, nebo ji má mob co tě sejmul - svítí mu fialově oči) -- tak máš smůlu ;)

Pokud dáš ve hře Option (tlačítko) - System a Exit game, hra se okamžitě ukončí. Po lognutí zpět si přesně na místě kde si odlogoval.

Nezkoušel jsem nikdy před smrtí, takže nevím jestli se tak lze zachránit.

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je to takový zajímavější, to vědomí, že tam běhá x lidí a všichni jsme na tom stejně, a vlastně si částečně pomáháme (zprávy).

K tomu kde se odehrává poslední fight (prostranství porostlé bílými květy). Silně mi to připomíná poslední souboj s Big Boss v MGS3 ;)

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale narozdil od souls her neni v online / offline zadny rozdil v prubehu hry. Skoda, ze i to invadovani funguje vlastne jen "na pozadani".

Btw v Cathedral Ward vedle obra s kouli na retezu se jde dolu po schodech, je tam mala mistnost s vazama a pak se jde jeste do chodby kde je truhla a dvere, ty dvere jsou zamcene. Jdou nejak otevrit a nebo to nejde a budou asi slouzit na nejaky DLC?

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se teda s amygdalou taky trapil, pak jsem se podival na YT a pouzil jsem na posledni fazi safe taktiku kdy ji mlatim jen do ocasu, sice davam jen 10% dmg, ale je to bezpecny, jen skace a nic nedela, prvni dve faze jsem ji zase jen dal vzdy ranu do hlavy kdyz ji po utoku sklonila a uskocil pryc, bez pouziti potu jsem dal kill, 10min boj ale.

Ty cursed dungeony to bylo peklo teda, tak obtizna mela byt cela hra :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw v Cathedral Ward vedle obra s kouli na retezu se jde dolu po schodech, je tam mala mistnost s vazama a pak se jde jeste do chodby kde je truhla a dvere, ty dvere jsou zamcene. Jdou nejak otevrit a nebo to nejde a budou asi slouzit na nejaky DLC?

Taky nevim, ale za celou hru jsem je neotevřel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se teda s amygdalou taky trapil, pak jsem se podival na YT a pouzil jsem na posledni fazi safe taktiku kdy ji mlatim jen do ocasu, sice davam jen 10% dmg, ale je to bezpecny, jen skace a nic nedela, prvni dve faze jsem ji zase jen dal vzdy ranu do hlavy kdyz ji po utoku sklonila a uskocil pryc, bez pouziti potu jsem dal kill, 10min boj ale.

Ty cursed dungeony to bylo peklo teda, tak obtizna mela byt cela hra :-)

tak to ja za ni stojim celou dobu a sekam do ocasu.akorat kdyz pohne noha tak kotoul a furt dokola. Celou dobu skace safe a na konci one hit kill. Jako dam ji,ale uz me to sere:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale narozdil od souls her neni v online / offline zadny rozdil v prubehu hry. Skoda, ze i to invadovani funguje vlastne jen "na pozadani".

Btw v Cathedral Ward vedle obra s kouli na retezu se jde dolu po schodech, je tam mala mistnost s vazama a pak se jde jeste do chodby kde je truhla a dvere, ty dvere jsou zamcene. Jdou nejak otevrit a nebo to nejde a budou asi slouzit na nejaky DLC?

sakris uz vim co myslis. Vis jak zabijes prvniho bosse,tak na konci mostu jsou dvere no a ty jsou ty stejny jako u tech vaz. Jsem myslel,ze myslis ty dvere na vezi uplne nahore,tam je to taky sama vaza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakris uz vim co myslis. Vis jak zabijes prvniho bosse,tak na konci mostu jsou dvere no a ty jsou ty stejny jako u tech vaz. Jsem myslel,ze myslis ty dvere na vezi uplne nahore,tam je to taky sama vaza

Jj, ale u prvniho bosse to nenabizi moznost otevrit u tech dveri, a tam dole prave jo, ale nejde to. Takze asi pripravena cesta pro DLC. Jj ty dvere ve vezi mi je jasny ze tam pokracuje hra.

Btw s tema npc v chramu to je nejaky divny. Do jednoho mi vychcipali xD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz vymazes hru,tak save ti vzdycky zustanou na disku. akorat jsou rozdily mezi usa a eu sloty:)
No tak jsem včera vyměnil disk, savy si zálohoval a znova nahrál na disk, Teď když zapnu hru , tak je jen obrazovka bloodborne a neobjeví se ani nabídka meny, je to v pitly. Je pravda že se ještě aktualizuje hra, tak doufám že to může být tím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je parada headhot, to je snad nejrychlejsi platina ze souls her ne?

s blood echos po smrti to je asi nejakej bug obcas, protoze se mi dost casto stava, ze za a) nejsou na tom miste kde me zabili, za b) nema je ani ten kdo me zabil, ale treba nekdo uplne jinej a nebo za c) i kdyz projdu celej level, tak proste nikde nejsou (predevsim, kdyz po zabiti a reloadu u lampy hru vypnu a pak za dyl znovu zapnu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu