Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

tak je nejrychlejsi proto,ze jsem poprve sel hned hrat ng+ a slo dokoncit cca za 4 hodky a ng++ za necele tri hodky. U jinych jsem mel rok pauzu:)

Jinak hra ma nejtezsi bosse v cursed dungeonu, o tom zadna. Amygdala a ohnivy pes jsou proste toptier. A z pribehove linie na ng++ dat krale,je tak peklo (jeste,ze nebyl povinny) Dal jsem si ho pozdeji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak to je parada headhot, to je snad nejrychlejsi platina ze souls her ne?

s blood echos po smrti to je asi nejakej bug obcas, protoze se mi dost casto stava, ze za a) nejsou na tom miste kde me zabili, za b) nema je ani ten kdo me zabil, ale treba nekdo uplne jinej a nebo za c) i kdyz projdu celej level, tak proste nikde nejsou (predevsim, kdyz po zabiti a reloadu u lampy hru vypnu a pak za dyl znovu zapnu).

nemívá je ten, kdo tě zabil, ale klidně někdo, kdo se občas kolem dané lokace pohybuje a přitom v danou chvíli může být o kus dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, jsem v Mergo's Loft: Middle a zabíjí mě tam to šílenství, či co to je. Dá se tomu nějak předejít? Mám tu runu která to nějak odráží 200+ ale stejně mi to přijde, že je to o ničem a nepoznám rozdíl. Musím mít nějaký item, aby mě to nezabíjelo? A kdyžtak kde ho seženu. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo už jsem to udělal :) Ale zaráží mě další věc. Mám level 80 a mám sílu na 30 a už se mi nezvedá vůbec ATK ruční zbraně. Mám sekeru a Ludvika ukazuje to 178 a víc už se to nehne. Ať jsem zkoušl přidávat body do síly, nebo umění, tak nic. To jsem netušil, že to má nějaký limit. A když už tak někdy výš a ne u LV 80. Nebo musím ještě něco změnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, vůbec nic mi to nepřidalo, ale už to zase jde a udělal jsem to, že jsem zase sekeru vylepšil a pak to zase fungovalo. Takže jakoby se to zvedá jen do určité míry, podle toho jak máš vylepšenou sekeru. Já jsem už neměl ty rock, tak to nešlo. Teď už to zase jde. Zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti hori barak,tak ta zahrada je vzdy otevrena po wet. Cesta ke kralovi vede pres sloup,ktery u rozcesti k carodejnici a to druhe nevim co myslis
Sorry můžeš být trochu konkrétnější s tím sloupem? Čarodejnici myslíš ty který byly v tom sklepě, jak tam byly tři a pořád se zjevovali a myzely? To druhý co jsem myslel jsou takový malí modrý priserky hlavu mají jako žárovky nebo balónek. Upraveno uživatelem Umberto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry můžeš být trochu konkrétnější s tím sloupem? Čarodejnici myslíš ty který byly v tom sklepě, jak tam byly tři a pořád se zjevovali a myzely?

jestli tě zajímá lokace, jak se dostat do hradu, tak nejprve musíš do forbidden woods tam jak dojdeš k osadě, kde je branka do takové vesnice a nad ní ta past jak kláda ostnatá tě chce smést (v lese jsou jen dvě co vím, a ta druhá právě před vstupem do osady), tak od branky se dáš doleva a dojdeš k psím klecím, kolem kterých pokračuješ doleva až do jeskyně. Tou se se dostaneš zpět do části na začátku hry a do části, kde je Iosefka. Zde najdeš na lehátku pozvánku do hraju Cainhurst. Jakmile ji budeš mít, tak se vydej do Hemwick Charnel Lane a jdi na rozcestí na velkém otevřeném prostranství, kde jsou ti dva popravčí (trollové se sekyrama) a horda psů. Zde přijede kočár a odveze tě do hradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak možná blbě vidím, každopádně jsem ještě nebojoval s dvouma bossama o kterých vím, ten král na zimní střeše a to stvoření s velkou modrou hlavou, ktery má kolem sebe další stejný stvoření, ty najdu kde?

jinak pokud jsi nebojoval s těma dvěma, tak jsi nebojoval určitě se třemi, protože za tím druhým, o kterém mluvíš je ještě jeden :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak pokud jsi nebojoval s těma dvěma, tak jsi nebojoval určitě se třemi, protože za tím druhým, o kterém mluvíš je ještě jeden :)
Díky moc, tohle jsem přesně potřeboval. No podle videi na YT mi schází už jen tyhle dva a finální boj v zahradě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čoveče teď nechci kecat, ale mám pocit že jo, i když někteří jsi sou tak podobní že to nedokážu říct na 100%. Zítra vyzkouším dle tvého návodu a dám vědět.

tak ten je pouze na hrad, ale ty se bavíš o té houbě, která má kolem sebe další houby, že ti chybí no a ebrietas je za ní, nebo dá se říct...vedle ní... tak nevím jak by se ti ji podařilo zabít, aniž bys měl zabitého cellestial emissary (modrou houbu) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu