Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

Sorry můžeš být trochu konkrétnější s tím sloupem? Čarodejnici myslíš ty který byly v tom sklepě, jak tam byly tři a pořád se zjevovali a myzely? To druhý co jsem myslel jsou takový malí modrý priserky hlavu mají jako žárovky nebo balónek.

myslíš emisari (lampa Garden něco)... musíš najít klíč od Upper Catedral, ten je v Unseen Vilage ..pánové jistě dovysvětli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

BLUNT attack- vím jen ze je to tupý úder ( mam sekyru) ale nevim "co je tupy" úder - jde mi o to ze mam gem, který toto přidává , ale nevim jestli si ho mam na zbraň dat protoze mi ubírá psychical attack

K tomuto je potřeba být trochu vydělaný v historickém zbrojařství :)... tupý uder způsobuju zbraně jako kladiva, palice, palcáty, řemdihy apod (ve hře je to např. Kirkhammer v obouručním kladivo módu nebo Tonitros nebo jak se to jmenuje..taková palice). Jedná se o to že jde o zbraně, které nemají ostré hrany nebo nebodají..proto tupý úder..bodné zbraně (thrust attack) jsou ty co bodají jako např. rifle spear nebo diver a cokoliv útočí přímo špičkou zbraně..sečné zbraně "sekají" patří sem Kirkhammer v podobě meče, Ludwigův svatý meč, Saw spear (je kombinované bodná/sečná)

Takže ten gem má využití ve zbraních, které odpovídají popisu a naopak například v rifle spear je k ničemu protože to nemá jediný tupý útok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, tohle jsem přesně potřeboval. No podle videi na YT mi schází už jen tyhle dva a finální boj v zahradě.

Tak nevím kolego, ale já jsem přesně tam kde ty a podle IGN, mi chybí ještě 6 bossů http://www.ign.com/wikis/bloodborne/Bosses Martyr Logarius, Amygdala, Celestial Emissary, Ebrietas Daughter of the Cosmos , Gehrman the First Hunter a Moon Presence (ten není pro každého) ale asi jsi se k některým dostal dřív, ale u mě to takhle přesně sedí. Poslední jsem zabil Mergo's Wet Nurse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím kolego, ale já jsem přesně tam kde ty a podle IGN, mi chybí ještě 6 bossů http://www.ign.com/wikis/bloodborne/Bosses Martyr Logarius, Amygdala, Celestial Emissary, Ebrietas Daughter of the Cosmos , Gehrman the First Hunter a Moon Presence (ten není pro každého) ale asi jsi se k některým dostal dřív, ale u mě to takhle přesně sedí. Poslední jsem zabil Mergo's Wet Nurse.

Amygdalu mohl v podstatě porazit ještě před stíny v lesích :) proto jsem ji nezmiňoval, ale jak jsem mu psal, nevěřím, že když mu chybí Celestial Emissary, tak by měl zabitou Ebrietas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš pravdu, zabitou ji asi nemám, ale některé bossy jde zabít v průběhu hry v jiný čas, třeba dva bossy z nightmare už mám taky zasebou. Těď jsem se kouka na wiki a opravdu mi chybý tři bossové+fialní...takže jsou to:Celstial Emisary, Ebrietas Dougter of Cosmos a Martyr Logarius.

Upraveno uživatelem Umberto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak amygdale se jde ze skoly do nightmare, docela pekny level. Duvod proc ji zabijet je Ailing Loran Chalice ve kterem najde dulezity cursed chalice a pres nej ke kralovne a tim si zkompletujes cely pribeh.

Špatně. Ailing Loran je důležitý kvůli farmení materiálů, které v něm jsou a jsou potřeba pro královnu. Kalichy pro královnu otevřeš všechny skrz první kalich a to je Pthumeru.

Edit: přesněji je to Pthumeru Chalice -->Central Pthumeru Chalice-->Lower Pthumeru Chalice -->Defiled Chalice --> Great Pthumeru Ithyll Chalice (v tom je královna)

Ailing Loran Chalice --> Lower Loran Chalice (mimo jiné materiály jako Red Jelly)

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim v lokaci huntier nigtmare me porad napadaji hraci zenskou se zvonem sem zabil chci v klidu hrat ane se nechat zabijet pokud to nejde aby tam nebyli tak sem asi dohral odmitam bojovat otacim se zady ze je to bavi poradi nekdo jak se jich zbavit

stačí si to zapnout jako OFFLINE a máš klid, jinak když tu ženskou sejmeš tak ti tam nepolezou. Případně stačí dát Option - System - Exit game a odlogne tě to. (v PVP nemůžeš portovat). Taky mě to tam štvalo, ale bral jsem to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí si to zapnout jako OFFLINE a máš klid, jinak když tu ženskou sejmeš tak ti tam nepolezou. Případně stačí dát Option - System - Exit game a odlogne tě to. (v PVP nemůžeš portovat). Taky mě to tam štvalo, ale bral jsem to :)

Ta zenska bývá vždy někde poblíž ?Indentifikuje ji neco- v dálce napis nebo neco takového , uvidím ji:-))?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Identifikuje ji zvonění na zvonek :) Ten zvuk je mimochodem úplně boží. Jak píše Thoca, je v jedné z jeskyní, musíš to tam poběhat a narazíš na ni. Stojí a hledí dolů, musíš k ní vyběhnout.

Osobně si ale nepamatuji, že by mi tam běhali NPC hunteři.

Ta zenska bývá vždy někde poblíž ?Indentifikuje ji neco- v dálce napis nebo neco takového , uvidím ji:-))?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vím, četl jsem o nové ochraně, která neustále něco zapisuje na disk. Mám celkem good pc, řekl bych, systémový a herní SSD, i5, 8GB RAM, GTX970. Teď jsem si koupil DA:I. (PC) , Graficky TOP na ultra, ale gameplay zatím všelijaký a ovládání spíš pro konzole. DA:I má tuto ochranu také, a jede mi to v klidu na 50- 60FPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu