Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

Dík za názory pánové, pokud seženu za dobrou cenu tak zkusím. Na PC bych si to mohl koupit ale mám jen DS4 a ten na PC moc dobře nefunguje. Pravda Xbox ovladač bych si mohl koupit.

Stahni si DS4Windows nainstalujes program pripojis a jede to jako by to bylo pripojeny z Xka mam vyzkouseny hral sem hitmana zaklinace atd pres steam normal. A jinak fallen me se to celkem libilo ale to nebylo nic moc co jiny hrat na ps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To ti pojede i LofT bezproblemu. Ja to hral na gtx660 a v poho se snizenym aa. Ta hra je bezva mozna tak prvni 2hodiny . Ale pak to hrozne spadne do stereotypu a tim ze je to vse jedna lokace, tak nudi i prostredi. Bossove jsou easy, tridy k smichu, ale grafika na prvni wow efekt dobra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jsi zabil bosse Ebrietas, daughter of cosmos? :)
Tak díky za radu, Krále jsem našel, ale teď opravdu nemůžu najít Ebrietas doughter of cosmos, k té se dostanu jak? A vůbec jsme Nenarazil na tu lovkini o které tady píšete , která vám zadává úkoly (tím myslíte posílání lidí k ní)?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pozdě ale přece od pondělí hraju. Zatím jsem si zvykl rychle a Cleric a father bez problémů na první pokus.. Jak mě DS2 celkem zklamalo, tak tohle jsou starý dobrý Souls..ten level design je prostě neskutečnej!

Jinak menší bug zřejmě.. Jak jsou na začátku u zkratky ti psi v kleci, tak jeden co vyběhl byl nesmrtelnej a nešel zabít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 2 bossove jsou prdel jit jako posledni (ja je tak sel, protoze mi samozrejme utekl klic v unseen village :D), pred finalnim bossem. To pak nedelaj zadnej problem.

Jinak nejhezsi boss jednoznacne WET NURSE.

No, mam teda vse, krome nejakych stribrnych trofeji. Takze musim asi do dungeonu nebo co, pak vlitnu na pana Gerthmana a je to.

Pak zkusim PvP, jestli to vubec bude mit nejaky smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 2 bossove jsou prdel jit jako posledni (ja je tak sel, protoze mi samozrejme utekl klic v unseen village :D), pred finalnim bossem. To pak nedelaj zadnej problem.

Jinak nejhezsi boss jednoznacne WET NURSE.

No, mam teda vse, krome nejakych stribrnych trofeji. Takze musim asi do dungeonu nebo co, pak vlitnu na pana Gerthmana a je to.

Pak zkusim PvP, jestli to vubec bude mit nejaky smysl.

Já to mám úplně stejně jako ty, taky mi schází tyhle dva poslední.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě ještě chybí Amygdala, pak ty dvě o kterých se tady bavíte a "poslední" Gerthman. Kluci, někdo tu psal kde se dá použít ta králova koruna, teda jestli z toho něco kápne, protože nějaký předmět, který mi je prakticky k ničemu nepotřebuji, tak jestli to má smysl :) A prosím ještě jednou napsat co je potřeba k tomu bojovat ještě s tím posledním bossem Moon. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradite kde je ten kral v tom zimnim hrade vse sem prolez a nemuzu najit vylez semi na strechu ale neslo jit nikam dal?a taky zabil sem amygdalu a vty mape se mi po sebrani predmetu spustila animace ale co dal nic sem nenasel to jetam jeste jeden boss?A kdyz uz se ptam v te skole pred tim je to docela mala mapa de se zni jenom do nightmare nebo sem sem opet neco prehledl diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradite kde je ten kral v tom zimnim hrade vse sem prolez a nemuzu najit vylez semi na strechu ale neslo jit nikam dal?a taky zabil sem amygdalu a vty mape se mi po sebrani predmetu spustila animace ale co dal nic sem nenasel to jetam jeste jeden boss?A kdyz uz se ptam v te skole pred tim je to docela mala mapa de se zni jenom do nightmare nebo sem sem opet neco prehledl diky za odpovedi

Z té zasněžené střechy se právě po věžičce dostanš až ke královi. Zabiješ Amygdalu a nic mám pocit :) V té škole nic extra není pokud se nemýlím.

P.S. Tak dneska konečně dohráno. Je to osudová hra stejně jako Zaklínač, ale podruhé už bych to nehrál. To nervování už znovu zažít nechci, ikdyž už by to asi bylo lehčí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu