Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

chybi mi jedna trofej do platiny, jedna se o druhou v poradi (kdyz nepocitam platinu). To je na treti konec ? Zatim sem hru dokoncil s prijmutim Gerhmanova nabidky, potom konzumaci 3 Umbilical Cordu a odmitnuti Gerhmanova nabidky a zabiti jeho a konecnyho bosse a treti konec je jen odmitnuti Gerhmanova nabidky a jeho porazeni ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tak jsem se konecne dostal k BB i ja, i kdyz nemam zadnou zkusenost s Dark Souls. Samotna hra me moc bavi, ale... jsem stale v te prvni lokaci, kde uz jsem chcipnul asi 2871631x :D parkrat se mi dostalo pres ty typky, kteri jsou shromazdeni okolo toho velkeho ohne, dostal jsem se i pres dalsi namesticko, kde jsou ty vrany a prvni vetsi nestvura. Ale po dalsich par metrech me vzdy dostali prisery, kterym k tomu dopomohlo par psu. Tam jsem vzdy skoncil. Chapu, ze je to hardcore hra, ale davam tomu tak tyden a pak hra leti do sekce "Prodam" a na Gamebazar. :D Zvlast, kdyz v lokaci, kde musite pozabijet +-25 nepratel, neni zadna lampa k ulozeni hry (a pocitam, ze nebude az do souboje s prvnim bossem). Precetl jsem si tipy do zacatku od Danteho, tak to zitra zkusim a uvidime. Nejhorsi na tom je, ze hra je fakt zabavna, ale o tom napisu "you died" se mi bude asi i zdat. :)

Upraveno uživatelem Marr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konecne dostal k BB i ja, i kdyz nemam zadnou zkusenost s Dark Souls. Samotna hra me moc bavi, ale... jsem stale v te prvni lokaci, kde uz jsem chcipnul asi 2871631x :D parkrat se mi dostalo pres ty typky, kteri jsou shromazdeni okolo toho velkeho ohne, dostal jsem se i pres dalsi namesticko, kde jsou ty vrany a prvni vetsi nestvura. Ale po dalsich par metrech me vzdy dostali prisery, kterym k tomu dopomohlo par psu. Tam jsem vzdy skoncil. Chapu, ze je to hardcore hra, ale davam tomu tak tyden a pak hra leti do sekce "Prodam" a na Gamebazar. :D Zvlast, kdyz v lokaci, kde musite pozabijet +-25 nepratel, neni zadna lampa k ulozeni hry (a pocitam, ze nebude az do souboje s prvnim bossem). Precetl jsem si tipy do zacatku od Danteho, tak to zitra zkusim a uvidime. Nejhorsi na tom je, ze hra je fakt zabavna, ale o tom napisu "you died" se mi bude asi i zdat. :)

Já jsem taky neměl skoro žádnou zkušenost s Dark Souls a Bloodborne jsem dohrál. Chce to trpělivost, pomalu, vylákat je, někdy to jde po jednom. A až budeš trošku dál, tak zvyšovat level, protože jinak to pro mě bylo peklo. Pak jsem zasvětil snad celý den jen tím, že jsem zabíjel pár nepřátel a hned jsem si šel koupit zkušenosti a pořád dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise Susperian chce to pevne nervy. Nikdy jsem neveril, ze Bloodborne dohraju a po asi 3 dnech hrani jsem toho chtel nechat, ale chce to expit a snazit se lvlit. Ja bych treba osobne nikdy nedal ty bossaky na lvl lidi jak je davali co jsem koukal videa. Samotnou hru jsem dojel na lvl 111. Ja se trapil az do mista kde jsou takove carodejnice a 3 takove monstra s obourucni sekerou a plno psu atd. Tam jsem pak skoro 4 dny expil a pak uz ta hra byla pro me celkem uchazejici. Takze to chce fakt mit ze zacatku pevne nervy a tyden se protrapit. Ja se priznam, ze jsem poradna lopata na hrani , ale kdyz jsem to dohral ja ,tak musi vsichni. Cca za 55 hodin herniho casu jsem to dohral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marr, tak si dej COD, kdyz tohle nezvladas ... :party:

bloodborne nema bonfiry (lampy) jako dark souls, tady mas vzdy jen jednu na level.

U tech typku se psama, zkus pockat az tam ti jedni obejdou svoji cestu, pak tam budes mit prazdno, staci stat pod schodama, aby te nevideli a pockat. Kazdopadne, myslim, ze hned za nima je jeste tezsi cast :D Takze se priprav... jo a mas pistoli, tak ji pouzivej na parry nebo jak se to zde jmenuje, hodne to ulehcuje souboje a clovek na to zbytecne zapomina ji pouzivat.

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu